Манікюр - це процедура, яка під силу будь-якій жінці. Необов'язково щотижня відвідувати салони краси, адже елементарні процедури ви можете зробити і самі, вдома. Крім самої процедури, дуже важливо використовувати і якісні матеріали - лаки, змивки, пилочки і ножиці. Це є безсумнівним атрибутом того, що ви принесете вашим нігтям тільки користь.

Так, наприклад, дуже важливо правильно вибрати і використовувати пилочки для нігтів . Це не повинна бути металева пилка. Від неї структура нігтя тільки слабшає і стоншується. Зараз все частіше використовуються пилочки з різними напиленнями, різними за структурою. Це дає можливість підібрати потрібну вам пилку в залежності від вашого типу нігтів.

при виконанні манікюру, нігті краще за все не підрізати, а підпилювати. Причому це робити треба з боків у напрямку до середини. Так ви лише стимулюєте зростання нігтя, при цьому, не травмуючи його.
При виборі лаку для нігтів, обов'язково спробуйте нафарбувати шматочок нігтя. Так ви не тільки краще побачите колір, концентрацію лаку, але при наявності різкого неприємного запаху, буде зрозуміло, що якість такого лаку залишає бажати кращого.

Це ж стосується і вибору рідини для зняття лаку. Змивки, що містять ацетон, потрібно відкидати відразу, про їх шкідливий вплив говориться вже дуже давно, тому повторюватися не варто. Навіть вміст у змивки лікувальних властивостей і вітамінів для нігтів не повинно стати причиною їх покупки. Їх кількість не настільки велике, щоб будь-яким чином впливати на нігтьову пластину, тому це може бути написано на етикетці лише для залучення клієнтів.

Навіть якщо ви і не любитель кольорового лаку , Але найкраще, щоб нігті були постійно покриті захисним покриттям. Це не тільки додасть гарний блиск вашим нігтям, але і захистить їх від шкідливого впливу навколишнього середовища і різної хімії.

Але не тільки нанесений лак може захистити ваші нігті. При використанні будь-яких хімічних засобів, під час миття посуду чи підлоги, обов'язково вдягайте рукавички. Це забере у вас всього кілька секунд, але дія, яке вони дають, того варто.

але найголовніше - не забувайте доглядати за вашими руками. Це не тільки постійний захист від шкідливих речовин, регулярний манікюр, то так само і нанесення різних кремів. Найкраще наносити крем після кожного миття рук, але це практично неможливо. Тому, візьміть собі за правило наносити крем для рук щодня і після використання будь-яких побутових засобів. Не зайвим буде робити і живильні маски для рук, 1-2 рази в тиждень. Так ви, без особливих зусиль, зможете не тільки зберегти ваші руки красивими і доглянутими, але і надати їм ще більше здоров'я.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!