Правила использования акриловой пудры для новичков Впровадження сучасних технологій відзначається повсюдно. Без них ніяк не можна обійтися навіть в індустрії краси. Нові методики дозволяють домогтися гарних результатів, тому вони стали настільки затребувані і популярні, як тільки з'явилися. Використання цікавих дизайнерських рішень не обійшло, в тому числі і манікюр.

Що таке акрилова пудра?

Акрил прийшов в манікюрне мистецтво з стоматології. Він досить м'який, піддатливий, але одночасно пористий. Незважаючи на це він також відрізняється міцністю. Її використовують для ліплення безпосередньо на нігтях. Акрил також знайшов застосування в нарощуванні нігтів.

Корисні властивості акрилової пудри

1. Гіпоалергенність і гігієнічність. За рахунок цих властивостей матеріал ставати універсальним і його можуть використовувати всі. Це суттєва перевага для нарощування.

2. наближених до натуральних нігтів.

3. Зносостійкість. Нігті, нарощені з використанням акрилової пудри на ламаються і не сколюються. При цьому нігті залишаються еластичними, не деформуються.

4. Міцність. Це дозволяє використовувати пудру не тільки в нарощуванні, але в ліпленні. Вона дозволяє створити на нігтях химерні форми. Але виконувати всі потрібно буде дуже швидко, так як матеріал застигає в лічені секунди.

5. Можливість зміцнення нігтів. Нанесення цього матеріалу дозволяє запобігти ламкість натуральних нігтів.

Різновиди акрилової пудри

Акрилова пудра представлена у вигляді порошку і має достатню кількість різновидів. Одні використовуються для нарощування, в той час як інші для ліплення. Матеріал виготовляється в різних відтінках.

Прозора матова пудра

Вона складається з частинок дрібного помелу. При нанесенні матеріал зовсім не відрізняється від натуральних нігтів. Завдяки цим властивостям матеріал використовується для створення базового шару при нарощуванні. Вона дозволяє приховати недоліки нігтьових пластин, за рахунок візуального виправлення форми нігтів. Прозорою пудрою може виконуватися формування кінчика нігтя і об'ємна ліплення. Цей різновид знайшла своє застосування в створенні акваріумного дизайну і френча.

кольорові варіанти

Цей вид кольорової пудри знайшов застосування в створенні дизайну. Вона прекрасно тримається на нігтях і без закріплювача, цього його можна і не використовувати. Манікюр не утяжеляется.

камуфлирующая пудра

Цей вид пудри відрізняється більш щільною структурою. За своїм кольором вона наближена до натурального відтінку. Пудра може використовуватися для корекції натуральних нігтьових пластин. З її допомогою вдається приховати жовтизну і нерівність нігтів.

неонова пудра

Має яскраві насичені оттенкі.по своїй текстурі досить щільна, тому використовується в скульптурної ліплення.

Використання акрилової пудри

Нанесення акрилової пудри здійснюється в кілька кроків. Нігті, перш за все, варто підготувати до дії - підпиляти, вирівняти і видалити кутикулу.

1. Кутикулу потрібно обробити гель-праймером і прикріпити форму. Це може бути тіпса.

2. Далі наноситься акрилова пудра під гель-лак. Все повинно виконуватися точними рухами і швидко.

3. Після затвердіння акрилу потрібно зняти форми. Далі нігті обробляються, після чого манікюр можна вважати закінченим.

Зміцнення нігтів акрилової пудрою

Процедура може виконуватися в домашніх условіях.Нужно буде придбати спеціальні матеріали і інструменти. Засіб наноситься на нігті, спочатку кисть маку в пудру, а після в мономер. В результаті утворюється крапля певної консистенції, яку розподіляють по нігтя.

Зняття акрилової пудри

Щоб зняти акрилову пудру знадобитися спеціальна рідина, яку можна придбати в магазині. Насамперед потрібно буде підстригти виступаючу частину нігтя. Виконувати потрібно все гранично акуратно, адже ви ризикуєте відламати частину натурального нігтя.

Після состріганіе нігтів фінішний гель потрібно видалити великої пилою. Ватний диск змочують в рідині і налагоджують на ніготь. Обмотують його фольгою і тримають так 10 хвилин. Рідина розм'якшує акрил, після чого його можна видалити звичайною пилкою.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!