Правила окрашивания ногтей Багато жінок досить давно освоїли виконання самостійного манікюру, та так, що результат ні скільки не поступається тому, що можна отримати після відвідування салону краси. Всім представницям прекрасної статі бажано освоїти навички самостійного виконання манікюру, адже далеко не завжди вдасться відвідати б'юті-заклад, а руки обов'язково повинні бути доглянутими. І дуже важливо навчитися це робити правильно і акуратно, адже навіть якісний манікюр може зіпсувати криво нанесений лак.

Правила фарбування нігтів

Першим важливим правилом є нанесення лаку-основи. Він не тільки захищає натуральну нігтьову пластину від негативних компонентів лаку, але також дозволяє основному кольору лягти рівним шаром. До того ж колір виходить більш насиченим і не лягає лисинами. Потрібно дочекатися, поки повністю висохне основа. Візьміть пляшечку з обраним кольором лаку, і перед нанесенням його гарненько струшують. Після цього пензлик умочують і обтирають про край, щоб надлишки лаку залишилися на шийці. Це дозволяє уникнути утворення бульбашок на поверхні нігтьової пластини.

Такий метод нанесення лаку досить простий, але потребує чіткого дотримання послідовності. Спочатку пензликом проходяться по середині нігтьової пластини, а потім її плавно просувають до краю. Не відриваючи пензлик від нігтьової пластини, нею веду до кінчика з легким натиском. Залишками лаку акуратно зафарбовують бічні сторони. З тієї ж аналогії наноситься другий шар лаку.

Якщо потрібно, щоб лак висох швидше, варто потримати нігті під струменем холодної води. Багато дівчат з цією метою краще використовувати фен, що в принципі також непогано. Але, а для тих, хто буде використовувати перший спосіб потрібно сказати, що колір лаку кілька потьмяніє.

Позбутися від плям і залишків лаку в області кутикули допоможе звичайна ватна паличка, змочена в рідині для зняття лаку.

Вибираючи лак для нігтів, варто враховувати відтінок шкіри і форму нігтьових пластин. Якщо шкіра злегка жовтуватого відтінку, варто вибирати лак теплих тонів - класичний червоний, рожевий або лососевий.

Якщо брати для розгляду форму, то довгим мигдалеподібні нігтям підійдуть інтенсивні відтінки включаючи темні і матові.

Наявність борозенок і нерівностей є прямим протипоказанням для використання перламутрових лаків, адже вони лише підкреслять існуючі проблеми.

Для зорового подовження коротких нігтів можна використовувати лаки світлих відтінків.

Ще одним прийомом, який дозволяє домогтися візуального подовження нігтів є не зафарбовування країв.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!