Прелести и опасности педикюра У всі часи жіночі ноги були предметом чоловічого захоплення. Скільки захоплених поглядів і компліментів отримувала ця частина жіночого тіла.

Навіть відомий класик А. Пушкін в своєму творінні згадував цю пікантну частину жіночого тіла.

Сучасна жінка прагне постійно, бути на висоті і не обділяє увагою свої ноги. Турбота про ногах - це внесок в своє здоров'я і красу. На ноги доводиться все навантаження під час дня: ходьба на каблуках, біг, незручне взуття і т.п.

Для підтримки краси і здоров'я нігтів допомагають такі процедури, як масаж, антицелюлітні обгортання, депіляція, використання кремів від втоми ніг, і, зрозуміло, педикюр. педикюр - це процедура, що займає лідерські позиції в догляді за ногами, це також штрих, який робить образ жінки завершеним, надаючи власниці легкості і впевненості.

На жаль не кожній жінці вдається регулярно відвідувати салони краси, щоб привести в порядок свої ніжки. Благо, сучасна косметологічна промисловість подарувала нам безліч засобів для самостійного догляду за ногами: креми, скраби, гелі, препарати для видалення мозолів, лаки, пилочки, щіточки і т.д. Наявність всіх цих засобів і інструментів дозволяє виконати педикюр в домашніх умовах, не витрачаючи час і гроші на підкорені кабінети.

Але бувають моменти в житті кожної жінки, коли хочеться зробити собі подарунок. Або ж моменти, коли потрібно виглядати на всі 100%. У таких випадках жінки, незважаючи на брак часу, і коштів мчати в салон, щоб віддатися в руки майстра педикюру. Час процедури дозволяє відчути легкість в ногах і хочеться летіти додому чи не босоніж. І в такі моменти хочеться, щоб всі побачили доведені до досконалості ніжки.

Але варто пам'ятати про обережність під час відвідин кабінету педикюру. педикюр - це процедура, близька до медичної, адже під час її проведення порушується цілісність шкірних покривів, зрізуючи мозолі і видаляючи огрубів шкіру. Тут на перший план виходить кваліфікація фахівця, його обережність, а також дезінфекція в салоні краси. Дуже важливо, щоб прибирання в приміщеннях проводилася регулярно з очищенням всіх поверхонь: підлоги, стін, меблів, обладнання. Важливо щоб майстер підходив з усією відповідальністю до питання дезінфекції інструментів. Відповідальність та дезінфекція - це те, що дозволяє убезпечити вас від різних інфекцій і захворювань, таких як гепатит, ВІЛ, туберкульоз, грибок і т.п.

Щоб бути впевненими в безпеці педикюру потрібно відвідувати тільки перевірені салони, які не викликають сумнівів у чистоті. Спостерігайте за роботою майстра, не соромтеся задавати питання про те, як здійснюється дезінфекція та стерилізація інструментів і робочого місця.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!