Запечатування - це найефективніший метод протяжністю 30 хвилин. Він прекрасний для тонких, тендітних і нігтів, що шаруються. Спочатку майстер наносить пошарово нігтьові пластини , Вітаміни, протеїни і «кришталеві мінерали» Після цього нігті підпилюють, пом'якшують їх у ванні і шліфують. Втирання мінералів і вітамінів нагадує процедуру масажу. Запечатані нігті вирівнюють, краще ростуть, отримуючи при цьому захист і харчування, а це значить, що вони зміцнюються завдяки плівці. Вигляд у таких нігтів, після інтенсивної терапії дивовижний. Рекомендується проробляти такі процедури двічі на місяць. Така процедура корисна і після зняття нарощених нігтів.

Гарячий манікюр - швидка допомога для ламких і хворих нігтів. Така процедур триває годину. Точно так занурюють пальці в ванночку, в якій знаходиться лікувальний лосьйон. Майстер після цього завдає крем на кисті рук і робить масаж. Розпарені руки можуть набагато краще вбирати корисні речовини. В результаті ми отримуємо ніжну шкіру, красиві еластичні нігті і пом'якшену кутикулу. Все це ми отримали, завдяки рідкому і теплому парафіну і засобам які містять в собі гліцерин, ланолін, кераміди, вітамінні масла які в послідовності майстер наносить на ваші руки. Відразу після першого сеансу ви вже зможете помітити результат, але фахівці стверджують, що необхідно провести кілька сеансів.

теплий манікюр - це аналог гарячого. Дуже добре впливає оживляють лосьйон «Віталкрім» і в результаті - м'яка і зволожена шкіра рук, здорові кутикули, укріплені нігтьові пластини і поліпшене стан слабких нігтів.

парафінотерапія підсилює і доповнює благородну дію гарячого і теплого манікюру. Під час парафінових процедур, руки і нігті інтенсивно зволожувати, оздоровляться і просочаться. Такі процедури дуже корисні в холодну пору року.

японський манікюр є не тільки корисним, але і дуже приємною процедурою, яка забезпечить комплексне лікування проблемних нігтів. Її тривалість триває близько години, а складається вона з декількох етапів, але перший з них - діагностика. Після цього майстер приймається за кутикулу, зміцнює і зволожує нігті спеціальними Сироватка, а потім запечатує поверхні нігтьових пластин. В процесі наносять десятки різних препаратів, які складаються з природних інгредієнтів. Чудовим є сухий масаж Atsui. Руки розігріваються в спеціальній печі, після чого їх масажують мішечком з кварцовим піском. Пройде парочка сеансів, як ви свої нігті і руки не

моделювання нігтів одним сеансом зможе виправити всі недоліки. Така методика приховає їх під шаром нігтя і через дві години ваші нігті будуть вже довгими, красивими і гладкими. Сьогодні гель визнають одним з кращих методів захисту натуральних нігтів, при чому вони і дишут, і ростуть ще здоровій.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можетепріобресті за доступними цінами все необхідне обладнання для манікюру , А також і для педикюру!