Секреты для идеального френча Френч підхід до більшості стилів одягу. Секрети для ідеального френча Звичайно, потрібні особливі навички, правила для правильного моделювання френча. У даній статті представлені основні секрети для ідеального французького манікюру.

деталі френча
Френч моделюють і гелем, і акрилом. Якщо роботу виконає справжній професіонал, то ніхто не визначить вживаний матеріал. На що ж потрібно звернути особливу увагу під час моделювання френча? Нижче наведені критерії, які потрібно врахувати при нарощуванні гелем і акрилом.

Кисть для френча повинна бути жорстка і гнучка. Такі характеристики властиві тільки якісним кистей з соболя. Адже якщо користуватися м'якою, пухнастою, то в вологому стані вона не збереться в гостру точку, а значить, є непридатною для технології творіння френча. Якщо виникають випадки, коли кисть погано відчищається після білої і кольорової пудри при використанні акрилу, тоді необхідно застосувати 2 ст. мономера.

Професійним виконанням френча називають процес моделювання французького манікюру на формах. Тому можна без проблем надати краси натуральним нігтям, які ростуть не так, як хотілося б, задати оптимальну товщину вільному краю і зробити правильний вигин для штучного нігтя.

Правильна консистенція ліквідує-пудра грає величезну роль для гарного акрилового моделювання. Адже якщо вільний край зробити дуже рідким кулькою, тоді є можливість появи «мармуру». Але і занадто суха консистенція зробить нарощений ніготь вкрай тендітним.

лінія посмішки
Для нарощування красивих, якісних нігтів потрібно хороший досвід і відмінні знання все тонкощів. Ідеальний френч можна умовно розділити на вільний край, лінію посмішки, форму нігтя.

Вільний край викладають одним кулькою. Якщо цього не зробити з'явитися «мармуровість» і нерівномірності С-вигину при затиску арки. Саме тому співвідношення пудра-ліквідує так сильно потрібно контролювати.

Стик білого і камуфлирующего матеріалів. При неправильному стикуванні нігтьового ложа і вільного краю матеріал кінчика нігтя може поколотися саме на лінії посмішки на штучному нігті.

Яка ж лінія посмішки вважається правильною на французькому манікюрі?
Слово посмішка все пояснює. Кордон рожевого матеріалу і білого не повинна бути рівною суцільною лінією. Але слід зазначити, що моделювання посмішки залежить від форми штучних нігтів, які бажає клієнт.

Основні критерії ідеальної посмішки для френча
По-перше, потрібно визначить центральну вісь пальця, від який потрібно зігнути посмішку до боків. Лінія посмішки має виглядати симетричною.

Далі необхідно знайти точку закінчення так званих «вусів», ліва і права посмішки сторони повинні бути по відношенню один до одного симетричними, і знаходиться на одному рівні.

«Борт» однієї висоти повинен обов'язково бути присутнім по довжині подовження, але при цьому бути без западин і напливів.

Виділяють правило естетики для френча, яке свідчить, що довжина білої частини не може перевищувати довжину частини рожевої.

Ніякого зазору між натуральним нігтем і формою не може бути, а їх центральні осі повинні точно збігатися. Якщо буде найменша невідповідність, тоді вийти кривої ніготь, С-вигин також буде виглядати нерівномірним. Стаття «Технологія надання форми нарощених нігтів» пояснює все правила з надання форми нігтя.

Необхідно приділити потрібне увагу тому, що подовження, де то на міліметр вже має бути, ніж натуральна нігтьова пластина. Майстру необхідно чітко встановити місце для «вусів», щоб випадково не спиляти. Форма нігтя моделює посмішку, адже для квадратної форми підходить більш округла лінія; більш витягнута, заужена властива мигдалю і стилету; округло і витягнуто роблять особову посмішки для форми Pipe; в формі Edge вона повторює форму вільного краю нігтя нарощеного.

Посмішки на всіх нігтях повинні бути ідентичні!

висновки:
Маю велику надію, що дана стаття принесе що то корисне майстрам нігтьового сервісу, якщо Ви уважно її прочитає, тоді Ваша робота стане значно кращою, а це впливає підвищення ціни на послуги.

Багато майстрів все-таки боїться робити френч-моделювання, тому як у них немає на базових курсах спеціальної інформації або в зв'язку з тим, що цього приділили мало часу. Але, як не як робота майстра з манікюру зараз досить рентабельна, тому варто навчитися його робити самостійно красиво і якісно.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!