Сочные и яркие краски на ваших ногтях.      Одним з найголовніших засобів догляду за руками і нігтями є манікюр і чудове декоративне покриття. На сьогоднішній день в моді різноманітні види дизайну нігтів: європейський варіант, френч, екстравагантні наклейки і приголомшливі малюнки .. У даній статті ми вам розповімо ще про деякі види манікюру, які останнім часом набирають свою величезну популярність.

Декоративне американське покриття.

Така різновид приголомшливого манікюру дуже поширена серед американських жінок. У цьому випадку потрібні овальної форми довгі нігті. Колір лаку, як правило, вибирається з зухвало яскравих відтінків. Губна помада повинна обов'язково гармоніювати з нігтями, невідповідність допускається лише на один тон. Однак модні сучасні тенденції від цієї умови відступають. Нігті пофарбовані можуть бути в різні кольори, впритул до дуже «Отруйних». Іноді нігті на руках фарбують в природні природні тони, а на ногах - в дуже яскраві, наприклад, кораловий, червоний, або навіть синій і зелений.

Досвідчені фахівці з манікюру не рекомендують наносити більше 4-х шарів лаку для нігтів, тобто сама основа, далі фіксуючий засіб і 2 шари декоративного лаку. І це максимум. У найпершу чергу, це дуже шкідливо для самих нігтів і шкіри навколо них, а, по-друге, товстий шар лаку не такий вже і міцний, і ваш манікюр вже через день може зіпсуватися.

Чудова американська краса в дусі Беверлі-Хіллс.

Це ще одна з численних різновидів американського манікюру. Досвідчені дизайнери вважають, що таке чудове прикраса нігтів надає френчу істинно американський стиль. Для того, щоб зробити таке покриття, потрібні натуральних відтінків лаки, тобто кольори лаків повинні максимально бути наближені до натурально природним. Ніготь цілком потрібно покрити одним кольором, не повинно бути присутнім різких переходів від виступаючого вільно краю до кореневої частини нігтя. Тут колір помади і лаку повинні поєднуватися просто ідеально.

Манікюр прямо з сонячної Іспанії.

Такий дизайн з'явився абсолютно недавно. Головна його відмінність - це глибокий насичений колір покриття нігтя. Манікюр в іспанському стіе робиться таким ось чином:

1. Спочатку необхідно обробити нігті, як для виконання французького манікюру.

2. Далі на всю поверхню нігтя рекомендовано нанести звичайну основу і дати їй повністю висохнути.

3. Потім накласти шар пастельного, молочного або рожевого лаку і залишити до повного висихання.

4. Після першого шару лаку нігті покриваються ще одним, однак при цьому більш яскравого насиченого кольору.

5. І в кінці наноситься фіксуючий засіб.

І таким чином у нас вийде 4 шари.

Якщо ви не любителька дуже викликають тонів, тоді друге декоративне покриття можна виконати за допомогою не яскравого кольору, наприклад, білого, або блідо-рожевого. І кінцевий результат буде просто неймовірно прекрасний ефект, а саме, сама нігтьова пластина візуально ущільнюється, що надзвичайно підходить для всіх власниць тонких і не міцних нігтів. Крім цього, таке колірне приголомшливе поєднання виглядає дуже насичено і в той же самий час так природно і природно.

2-х кольоровий ніготь.

Можна з 2-ма відтінками поекспериментувати. В даному дизайні перший шар покриває не весь ніготь, а тільки лише його половину. Наступний декоративний лак, буде, звичайно ж іншого кольору, на другу половину експерти в області манікюру радять накладати лак, трохи мовби захоплюючи вже раніше забарвлену область нігтя. Тобто середина вашої нігтьової пластини виходить трохи опуклою. Такий вид приголомшливого і красивого покриття надає нігтя незвичайність і оригінальність, а також робить його трохи довше візуально. Лак потрібно наносити тільки вздовж нігтя, оскільки поперечні лінії візуально в кілька разів зменшують довжину пальців. І це виглядає дуже не гарно.

Красиве смугасте покриття.

Тут вам буде потрібно 2, а то і 3 кольори. Спочатку потрібно взяти основу, потім один з кольорових лаків, проте не темних, а більш світлих відтінків. Наприклад, ви вирішили вибрати червоний або рожевий. Після повного висихання основи необхідно ніготь пофарбувати рожевим лаком, причому повністю. А далі іншим лаком, тобто червоним, малюються рівні смужки, напрямок яких може бути різним. В кінці всі верстви закріплюються спеціальним засобом для фіксації лаку.

Всім удачі!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!