Солнечный маникюр Досить часто, жінки і дівчата намагаються приховувати свої руки, оскільки вони видають їх вік. Для того щоб зберегти руки доглянутими і щоб вони виглядали не на свій вік потрібно за ними доглядати. На сьогоднішній день є багато процедур, але найкращим вважають сонячний манікюр . Коли ви чуєте цей вислів то відразу уявляєте, щось дуже приємне і тепле. Можна сказати, що саме такі відчуття ви будете відчувати проходячи ці процедури.

Свою назву цей вид манікюру отримав завдяки використанню особливого масла «Solar Oil» (Сонячне масло). Кожна з нас відразу хоче отримати більш конкретну інформацію. До складу цього чудо компонента входить: масло солодкого мигдалю, жожоба, а також вітамін Е. Саме ці компоненти дають відчуття легкості, а також зволожують руки, поступово зникають зморшки, а нігті (головна проблема майже всіх жінок) стають більш міцними, здоровими.

Процедури під час сонячного манікюру проводять наступним чином. Перш за все відбувається очищення рук і нігтів, після цього робиться легкий масаж, який дозволяє розслабитися. Для цього масажу використовують засіб «SolarManicure». Останнім етапом відбувається очищення від старих кутикули за допомогою масла «SolarSilk».

Після цього майстер проводить обробку нігтьових пластин і надає їм форму за вашим бажанням. Завершення сонячного манікюру відбувається використанням «сонячного масла», яке майстер легкими масажними рухами витирає в шкіру рук і нігтів. Саме цей етап надає рукам доглянутого вигляду, а власниці цих рук легкий і сонячний настрій.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!