Кожна жінка повинна знати, що для збереження здорового та акуратного сида нігтів довгий час, догляд за ними повинен бути безперервний, якісним і своєчасним. Природним процесом є зростання ваших натуральних нігтів, але, при цьому, відбувається рух штучного нігтя, зміщення центру ваги, зміни в будові нігтя, наступним кроком буде підвищення загрози надламів і відшарувань. Як правило, корекція штучних нігтів проводиться раз в три тижні майстром, який проводив роботу з нарощуванням або накладенням. Саме він і призначає необхідний день, коли за термінами слід провести таку процедуру. Також особливістю, на яку слід звернути увагу є індивідуальне будова нігтів. У разі, якщо форма натуральних нігтів відповідає стандартній і сама по собі подовжена, корекція може проводитися один раз на місяць.

Якщо ви вважаєте, що штучні нігті пора зняти - не варто навіть пробувати зробити таку процедуру самостійно в домашніх умовах. Справа в тому, що відвідування фахівця при необхідності корекції нігтів - так чи інакше, не остання. Процедура зняття штучних нігтьових пластин так само підлягає роботі майстра, як і накладення або нарощування. Врахуйте, що в разі, якщо ви вирішите все ж робити це самостійно, саме ви будете винуватицею всіх можливих неприємних наслідків щодо стану своїх природних нігтів. Звичайно ж, не виключена ситуація, коли зовнішній вигляд штучних нігтів не вписується ні в які рамки або стався злам, не варто прагнути заощадити і впоратися своїми силами.

До можливих неприємних наслідків такої «самодіяльності» можуть належати: зняття шару власного нігтя з шаром акрилу або гелю, провокування розшарування, ламкості нігтів, що призводить до їх хворобливої тонкощі, не кажучи вже про насильницьке видалення із шаром штучного матеріалу невеликих шматочків природного нігтя, завдяки якісному закріпленню. Якщо ніготь просто зламався і викликає незручності в повсякденному житті - постарайтеся акуратно його підпиляти, щоб хоч якось закруглити гострі кінці.

І запам'ятайте: будь-яку роботу з видалення штучних нігтів повинен виробляти майстер, використовуючи відповідні допоміжні засоби.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!