Создаем ровный френч при помощи дотса Дотс - це унікальна методика моделювання нігтьових пластин. Інструмент для Дотса є невеликою ручку з дерев'яної або пластмасовою ручкою. На кінці цієї ручки є невеликий металевий кулька. Інструмент може бути різного розміру. Останнім часом популярністю користуються двухсторонніедотси. Для професійного використання краще обзавестися повним набором, а для особистого можна обмежитися ДОТС середнього і малого розміру. Дотс дуже простий у використанні, тому особливі художні навички не потрібні. З його допомогою вдасться прикрасити нігті різними візерунками. Ефект досягається за рахунок того, що фарба на кінчику поступово зменшується. Виходить, чим ви повільніше малюєте, тим довше буде його вистачати.

За допомогою Дотса можна створити френч це займає набагато менше часу і зусиль.

1. Виконується стандартна підготовка натуральних нігтьових пластин до моделювання. Запилюється вільний край і шліфується ніготь бафом.

2. Спеціальним лосьйоном обезжиривается нігтьова пластина.

3. Підставляється форма для моделювання нігтів.

4. На кінчик пензля набирається невелика кількість грунтовки і рівномірно розподіляється по нігтьової пластини. Грунтовки береться мало, щоб вона вбралася в ніготь.

5. Нігті полимеризуются в УФ лампі протягом 60 секунд.

6. Щоб створити скульптуру нігтя потрібно використовувати ДОТС. Невелику кількість гелю набирається на ДОТС, а крапля гелю розміщується в центрі нігтьової пластини.

7. Викладати гель потрібно рівномірно, відступаючи від зони кутикули 1 мм. Одна крапля гелю повністю формує ніготь.

8. Все полимеризуются в УФ-лампі протягом 120 секунд.

9. Форма для моделювання нігтів акуратно знімається, видаляється дисперсійний шар за допомогою очищаючого лосьйону.

10. Нігті обпилюються близько кутикули круговими рухами, і надається бажана форма.

11. Все шліфується баффом.

12. Щоб оформити вільний край потрібно ДОТС і френч-гель. Невелику кількість гелю наноситься на центр вільного краю і формується ідеальна лінія посмішки. Під час промальовування лінії посмішки важливо не відривати ДОТС від нігтьової пластини, щоб білий френч-гель мав насичений і рівномірний колір. Все відправляють в УФ лампу на 60 с.

13. Овальної пензлем наноситься захисне гелеве покриття. Після чого знову в УФ лампу на 60 секунд.

14. На нігтьові пластини наноситься невелика кількість сироватки для догляду за нігтьовими пластинами і кутикулою на основі масла макадамії і манго. При втиранні сироватки в ніготь видаляється дисперсійний шар. Ось і все френч-покриття готове.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!