Давно вже не вважається процедура манікюру суто жіночим заняттям.
На нинішній час все більше і більше чоловіків прекрасно розуміють, що аж ніяк не данина моді - доглядати за своїми руками, а повна необхідність. Адже зовнішній вигляд ваших рук в силі розповісти про вас дуже багато. А чоловічі руки вимагають ще більшого догляду ніж жіночі, оскільки наша сильна половина набагато рідше жінок з'являється в салонах краси на манікюрних процедурах.

Особливості чоловічого манікюру

Ми всі напевно здогадуємося, що шкіра у чоловіків набагато грубіше і товщі ніж шкіра у жінок. Ось і головна причина того, що через пару днів після процедур у них вже з'являються задирки.

Для чоловіків треба робити трохи довше і саму процедуру попереднього розмочування у ванночках, а щоб обробити у них кутикулу і бічні валики, треба обов'язково враховувати сам стан кутикули, особливість будови нігтя. Щоб руки мали більш натуральний вигляд, не треба зрізати кутикулу повністю. Чоловічий манікюр повинен приймати більш поверхневий і щадний характер.
Існує і такий вид манікюру, як біоманікюр.

Для полегшення роботи по догляду за нігтями потрібно використовувати пемзи або фрезера.
Чи не прибирати в повний овал бічні сторони нігтя, краще дотримуватися до натурального увазі нігтя. Можна прополіровану ніготь або покрити лаком.

Можна використовувати чоловічі серії лаків або матові покриття, в принципі вони навіть не дуже помітні на нігтях, але зате надають цілком акуратний і доглянутий вигляд.

Такі засоби як пілінги, креми і скраби треба вживати тільки з нейтральним запахом або ж чоловічим, а після нанесення лосьйону або крему шкіра на руках у чоловіків не повинна блищати.

Так що, дорогі читачі, чоловічий манікюр аж ніяк не та процедура яку можна вважати що виходить за рамки орієнтації, а така що завойовує все більше і більше місця в способі життя чоловіка, який поважає себе. Досить хоча б один разочок відвідати досвідченого майстра , Як будь-який чоловік прекрасно зрозуміє, що користь від нього не маленька і в подальшому буде охоче їм користуватися.


У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!