Способы сохранения маникюра и педикюра Після того як ви відвідали майстри манікюру та педикюру хочеться зберегти отриману красу як можна довше.

Ніхто не стане заперечувати, що доглянуті руки і відповідний манікюр є невід'ємною частиною образу будь-якої жінки. Після того як майстер закінчив свою роботу, ви стаєте володаркою красивих доглянутих рук і нігтів. Чого ж хочеться в цей момент? Щоб ця краса збереглася як можна довше. Одного бажання зберегти манікюр недостатньо, доведеться докласти деяких зусиль.

Як зберегти манікюр?
На сьогоднішній день на просторах Інтернету можна знайти велику кількість порад щодо збереження манікюру. Серед цього різноманіття рецептів і порад щодо збереження манікюру найнадійнішим вважається використання гумових рукавичок під час виконання різноманітної домашньої роботи. Для багатьох жінок це стане справжнім розчаруванням, але факт є фактом, засіб здатне захистити руки від миючих засобів, ще не було винайдено. Але якщо ви будете використовувати рукавички під час виконання роботи по дому, це збереже життя вашому манікюру на три тижні.

Догляд за руками і нігтями
Всі погодяться з тим фактом, що хороший манікюр це не тільки нанесення лаку, але також відмінний стан рук і нігтів.

Позитивно відображається на стані рук і нігтів виконання ванночки з підігрітої оливкової олії. Таку ванночку виконують протягом п'яти-десяти хвилин.

Хороший ефект досягається за рахунок використання скрабу для рук.

Для догляду за нігтями існує безліч засобів, серед них - масла, віск, емалі. Наприклад, масло чайного дерева відмінно справляється з розм'якшенням шкіри навколо нігтів. Для розм'якшення шкіри навколо нігтів змішайте краплю олії з зволожуючим лосьйоном і втирайте його масажними рухами в шкіру.

Винахідливі жінки не перестають дивувати все новими секретами і способами догляду за нігтями. Наприклад, недорогим, але разом з тим дуже ефективним засобом по догляду за нігтями є застосування гігієнічної помади на основі воску.

Але доглянутими руками не варто обмежуватися, адже ніжки також потребують догляду. Для цієї мети існує педикюр. Незважаючи на те, що більшу частину року ніжки приховані від сторонніх очей, але вони більше ніж будь любо інша частина тіла зазнають від постійних навантажень. А це як ви розумієте, позначається на нашому самопочутті.

Як зберегти педикюр?
Збереження педикюру передбачає підтримку шкіри п'ят і ступень в хорошому стані. Рекомендації по збереженню педикюру:
1. Якщо шкіра ступень занадто швидко роговеет, і з'являються натоптиші, не намагайтеся зрізати їх самостійно. Так ви не тільки зіпсуєте зовнішній вигляд стопи, але ризикуєте занести інфекцію.
2. Під час купання необхідно застосовувати спеціальний скраб для ніг.
3. Рекомендується виконувати ванночку один-два рази на тиждень. Ванночку виконують з лимонним соком. Вона дозволяє пом'якшити верхній шар шкіри.
4. На ніч рясно змащуйте ступні спеціальним кремом (топленим або оливковою олією), і надягайте на ноги бавовняні шкарпетки.

Рад по догляду за руками і ногами безліч, але універсальний спосіб, який дозволяє зберегти манікюр і педикюр протягом тривалого часу - це регулярний догляд. Якщо ви будете регулярно доглядати за своїми руками і ногами, то результат перевершить всі очікування.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!