Травмы рук, которые можно получить в результате выполнения маникюра Під час манікюру з необережності можна істотно пошкодити шкіру навколо нігтьової пластини. Це може супроводжуватися утворенням тріщин, задирок, крізь які проникають хвороботворні мікроби. В результаті з'являється запалення, які призводить до витончення, інакше кажучи, до дистрофії нігтьової пластини. Всі тріщини і задирки необхідно дезінфікувати і при необхідності заклеїти пластиром щоб убезпечити себе від різного роду інфекцій.

Також під час виконання манікюру можна пошкодити корінь нігтьової пластини в тому випадку якщо направільних або неакуратно відсувати або обрізати кутикулу.

В результаті цього на нігтьової пластини утворюється глибока борозна або тріщина, що розділяє його на дві частини.

Якщо до того ж згадати, що ніготь повністю змінюється тільки через півроку, то наслідки подібної травми можуть стати серйозною проблемою.

В результаті виконання недбалої поліровці з'являються поперечні борозни, які роблять поверхню нігтя хвилястою. Також тому можуть з'являтися на пластині білі смуги і плями.

Часте використання речовин, що містять ацетон ніготь, починає лущитися, утворюються тріщини, борозни, вільний край починає розшаровуватися і обламується. У деяких випадках може з'являтися свербіж околоногтевих шкірних покривів.

Як би красиво виглядав манікюр і покриття на нігтях, їм варто давати відпочинок. Варто використовувати виключно високоякісні лаки для нігтів.

У продажу можна знайти кольорові лаки для нігтів, які не тільки не шкодять нігтям, але також додатково доглядають за ним живлячи його. Одним з найбільш поширених видів пошкоджень є задирки. Вони являють собою дрібні надриви ороговілого шару шкіри навколо нігтя. Частенько це є результатом згубного впливу синтетичних миючих засобів або неправильного догляду за шкірними покривами. Нерідко вони супроводжуються запаленням і нагноєнням.

Якщо з'явилися задирки їх категорично не можна відривати, адже це рідко закінчується успішно - утворюються дуже хворобливі тріщинки, які є відмінною дорогою для проникнення в організм мікробів. Найкраще видаляти задирки за допомогою манікюрних ножиць або щипців. Після цього ранки варто змастити спиртовим розчином (зеленкою або йодом), а на ті ділянки, які запалилися, варто накласти пов'язки з тетрациклиновой маззю.

Якщо виконуючи манікюр, ви випадково поранилися або зачепили кутикулу, варто відразу ж обробити пошкоджену ділянку спиртовим розчином.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!