Учимся выбирать маникюрный стол Основним помічником будь-якого майстра манікюру є набір професійного обладнання та техніки. У цій справі манікюрний стіл - це один з ключових моментів в діяльності майстра. Від функціональності і зручності використання залежить і якість роботи майстра, і комфорт клієнта.

Перш ніж ви придбаєте манікюрний стіл, вам слід відповісти на два важливих питання:
- Де буде розташовуватися манікюрний стіл? Він буде розташований в окремому приміщенні або в загальному залі салону краси?
- Скільки клієнтів будуть одночасно сид, еть за столом?

Розмір манікюрного столу є одним з важливих критеріїв при покупці манікюрного столу. Манікюрний стіл повинен бути зручний у всіх сенсах слова. На ньому повинні міститися всі необхідні інструменти для роботи, доступ до інструментів повинен бути вільним. Стіл обов'язково повинен бути оснащений різними відділеннями і скриньками. У цих відділеннях будуть зберігатися інструменти, які тимчасово не використовуються.

Матеріал манікюрного столу повинен відповідати наступним вимогам:
- він повинен з легкістю очищатися;
- зберігати первісний вигляд протягом тривалого часу;
- стійкістю, щоб з легкістю переносити вплив дезінфікуючих засобів.

Великий вибір манікюрних столів на нинішньому ринку дозволяє практично будь-якому салону краси придбати стіл з оптимальним співвідношенням ціна / якість. Дуже важливо визначитися з тими завданнями, які буде вирішувати нове обладнання.

Не забувайте про дизайн манікюрного столу, адже презентабельний стіл зробить на клієнта приємне враження і допоможе підкреслити статусність установи.

Крім стола майстра також потрібен табурет, а клієнту - стілець. Ці два доповнення повинні створювати разом зі столом загальну візуальну групу. Клієнт повинен сприймати ці три предмети, як єдине ціле. Має складатися враження, ніби це один комплект.

Корисним доповненням є манікюрна візок. На ній майстер зможе розмістити інструменти та засоби, необхідні для виконання процедур. Перевагою візки є її рухливість. Тому майстер може підлаштувати візок, так як йому буде зручно, щоб всі потрібні інструмент були під рукою.

Підбиваючи підсумки, хочеться зазначити, що для створення комфортних умов і дотримання прийнятного рівня салону необхідно придбати:
1. Функціональний і презентабельний манікюрний стіл.
2. Стілець для клієнта і табурет для майстра.
3. Візок для інструментів і засобів.
4. Спеціальну лампу для освітлення.

Всі перераховані вище предмети повинні поєднуватися між собою. Так ніби вони з єдиного комплекту.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!