1. Стерилізація І ОЧИЩЕННЯ ФРЕЗА

Спочатку поговоримо про особливості передстерилізаційного очищення. Перед процедурою стерилізації слід очистити насадки від акрилової пилу і інших забруднень тільки металевою щіткою.

насадки всіх видів (алмазні, твердосплавні корундові) після очищення слід занурити на 10 хвилин для розчинення акрилу. Це не стерилізація, а тільки розчинення залишків моделюють матеріалів для відновлення абразивності. Після такої процедури, інструменти слід простерилізувати.

2. УПРАВЛІННЯ АПАРАТОМ

Використання електричної машинкою має основні умови коректного використання - це швидкість обертання, тиск на насадку, баланс ручки. При правильно поставлених руках, майстру полегшується його робота, бо надається стійкість апарату. Слідкуйте за мізинцем і безіменним пальцем, яким ви спираєтесь, тобто правильно знайдіть точку опори, і ніколи не працюйте на вазі.

ручк у апарату завжди треба тримати як олівець, переміщаючи при роботі її, а не руку клієнта. Для цього простежте за правильним положенням руки вашого клієнта

Слід жорстко зафіксувати палець вашого клієнта, щоб уникнути непередбачуваних ситуацій. В процесі обробки штучних нігтів, сильно нагрівається моделює речовина. Таке явище можна усунути, знаючи, з якого матеріалу виготовлена насадка, її тиск і швидкість обертання при роботі. Дуже нагріваються корундові фрези і пісочний ковпачки, менше - насадки з напиленням алмаза, не нагріваються - твердосплавні інструменти. В процесі роботи процедура нагрівання відбувається на будь-який матеріал, і чим довше ви обробляєте певну ділянку, тим сильніше нагрівання. Дуже важливо розрахувати правильний тиск, бо при надмірному натиску можна пошкодити ніготь.

Ключ до успіху - практика в опиле!

Для кожного виду роботи існує індивідуальна швидкість обертання, але все-таки приблизні величини треба враховувати:

Для підготовки до роботи з натуральним нігтем - 500- 1000 об. в хвилину;

Робота в зоні кутикули - 3000- 5000 об. / Хв

Корекція лінії посмішки - 5000 12000 об. / Мін.Нет ніякої необхідності використовувати швидкість більш 15000об / хв. і навіть небезпечно! Так точно, як і при роботі з пилкою, зверніть особливу увагу при обробці на ту зону, де фреза стосується моделює матеріалу, його треба добре бачити в профіль. Торець насадки використовується для роботи з акрилу в області кутикули, центральна ж його частина - для формування апекса нігтя.

3. НАСАДКИ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ НІГТЯ

Для підготовки нігтів завжди застосовується алмазна або керамічна фреза циліндричної форми.

Для запила тріщин і відколів - твердосплавна фреза, а для укорочення вільного краю штучного нігтя - твердосплавна фреза. Цією ж фрезою надається форма нігтя, тільки інструмент слід правильно підготувати, попередньо спилявши гостру грань фрези.

Форму внутрішньої арки коректують змінними ковпачками або фрезами, яку ведуть під кутом 45 градусів до нігтя, тому як корекції підлягає тільки форма, а не товщина.

Для корекції слід застосовувати тільки прямі бори, що допомагають очистити поверхню нігтя, але їх теж треба попередньо затупити, щоб не травмувати гіпоніхій.

І, природно, при корекції посмішки, майстру на допомогу прийде цей же апарат.

Якщо тримати бор під кутом 45 градусів до нігтя, то ми визначимо лінію посмішки, а потім красиво приберемо товщину вільного краю на 70%. Для нанесення нової лінії посмішки, можна підкоригувати пилкою.

Будемо сильно сподіватися, що такі маленькі секрети , Кілька допоможуть вам при оволодінні технікою роботи. Ніколи не забувайте, що здоров'я залежить від правильно організованого робочого місця. Не забувайте знімати пил від шліфування.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можетепріобресті за доступними цінами все необхідне обладнання для манікюру , А також і для педикюру!