Узнаем секреты настоящей женщины Багатьох з нас час від часу долав питання: кого ж можна назвати справжньою жінкою? Хто вона? Це жінка, яка стежить за своїми руками. Якщо очі - це дзеркало душі, то руки - дзеркало віку і доглянутості жінки.

У сучасному суєтному світі дуже складно знайти час для себе. Ми в тій чи іншій мірі залежимо від обставин, партнерів, і людей які нас оточують.

У нас не вистачає часу щоб зупинитися і подумати. Все наше життя проходить в постійній поспіху.

Вранці кожна жінка схоплюється під дзвін будильника, йде ванну потім на кухню. Поступово набираючи тим, ми жінки, готуємо сніданок, збираємо дітей, проводжаємо чоловіка на роботу, наносимо косметику і мчимо на роботу щоб не спізнитися. А далі телефонні дзвінки, Мотаньє по кабінетах, виконання доручення і рішення поточних завдань. Комусь пощастило більше, у когось є можливість в неквапливому темпі заварити з ранку чашечку кави і поговорити з колегами про наболіле, поділитися враженнями, обговорити останню серію улюбленого серіалу і т.п.

Хоч би яким ні робочий день, жінки повинні завжди мати бездоганний вигляд. Це стосується одягу, макіяжу, зачіски і, звичайно ж, рук. доглянуті руки - це як завершальний штрих образу. Доглянуті руки додають впевненості їх власниці. Велику роль у створенні доглянутих рук грає процедура нарощування нігтів. Одного разу виконання процедура дозволяє на кілька місяців зберегти гарну форму нігтів, заощадити гроші і час на догляд за нігтями. Багато салонів краси пропонують своїм клієнткам різні методи нарощування нігтів. Перш ніж вибрати відповідний метод нарощування нігтів, майстер вивчає нігтики і виходячи з цього пропонує той чи інший метод нарощування. Завдяки штучним нігтям можна приховати недоліки натуральних нігтів і довести форму до досконалості.

Найпопулярнішим вважається гелеве нарощування нігтів. Нігті нарощені таким способом мають більш натуральний і природний вигляд. Гелевий матеріал може приймати тверду форму при впливі ультрафіолету на нього. У гелю відсутня різкий запах, він не викликає роздратування.

Матеріал дає можливість нігтьової пластини дихати, захищає її від різних пошкоджень. Нарощені нігті не відшаровуються і перешкоджають утворенню грибка. Нарощені нігті можна покрити будь-яким візерунком, створити оригінальний дизайн.

Тому як би ви завантажені не були, знайдіть час на себе. Так надходить справжня жінка. Ви у себе одна, піклуйтеся про себе, доглядайте за собою і залишайтеся красивою і молодий.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!