Виды кистей для дизайна ногтей Найпопулярніші кисті, які використовуються у створенні дизайну нігтів: «Пелюсток», «Точкова», «Віялова», «Кінжалообразная», «Плоска», а також кисті з довгих, середніх і коротким ворсом. Кожна кисть допомагає створити певний малюнок або орнамент.

Найдрібніші деталі в нігтьовому дизайні дозволяє втілити «Точкова кисть». Ця кисть призначена для ретельної промальовування візерунка в створенні дизайну нігтів. Під час нанесення візерунка кисть необхідно тримати вертикально, а засіб набирається на кінчик пензлика.

Кисть «Пелюсток» схожа на плоску кисть зі зрізаним кутом. За допомогою такої кисті можна створювати хитромудрі візерунки на нігті. Кисть дозволяє використовувати дві-три фарби одночасно, набираючи фарбу на куточки пензлика або на всю поверхню відразу. Це дуже універсальна кисть. Кисть має особою форму, завдяки якій її можна використовувати як «Точкову» кисть для виконання тонких візерунків або простих мазків, для нанесення блискіток або кольоровий пудри.

«Віялова кисть» дозволяє використовувати кілька фарб одночасно для створення пейзажу або абстракції. Слід зазначити, що інші кисті не дозволяють досягти такого результату, як після використання «віялові» кисті.

Робоча поверхня «Кінжалообразной» пензля має скошений кут, за допомогою якого можна створювати тонкі, об'ємні і складні візерунки. Досить велика робоча поверхня кисті дозволяє використовувати відразу кілька кольорів для промальовування.

Широка плоска кисть дозволяє виконувати розпис в стилі «Гжель». Її також можна застосовувати для нанесення кольорової пудри і блискіток. Кисть дозволяє набирати від одного до чотирьох кольорів, що допомагає втілювати найрізноманітніші ідеї та фантазії майстра.

Якщо ви хочете намалювати складні і химерні візерунки - листочки, завіточкі вам необхідно використовувати кисть з коротким ворсом.

Кисть із середнім ворсом призначена для виконання всіляких фігурних ліній різної довжини. У цій кісті робоча поверхня подовжена.

Кисть з довгим ворсом володіє великою робочою поверхнею, яка допомагає промальовувати тонкі прямі лінії. Для того, щоб провести тонку пряму лінію необхідно розмістити кисть по довжині нігтя і провести нею від кутикули до кінчика нігтя. Майстер, використовуючи такі кисті, перевтілюється на справжнього художника.

Існує ще один полюбився багатьом майстрам інструмент для розпису - ДОТС. Дотс - це інструмент, який нагадує ручку з металевим стрижнем, з кулькою на кінці. Існує десять розмірів Дотса. Для початківців, фахівці рекомендують приступати до освоєння Дотса з «хохломской» розпису. Основними елементами цього виду розпису є точки. Цей інструмент дозволяє створювати не тільки окремі точкові малюнки, а також плавні лінії і навіть цілі композиції. Головне, руху при нанесенні фарби повинні бути плавними і повільними.

Щоб урізноманітнити дизайн нігтів можна змішати фарби. Якщо хочете додати родзинку дизайну, необхідно перед початком роботи розташувати поруч на палітрі два кольори і акуратно перемішати їх. Результатом такого змішування буде гарний двоколірний візерунок.

Всі перераховані вище кисті і інструменти дозволяють створити приголомшливий дизайн нігтів. Слід враховувати, що кожна кисть має свої особливості. Тому починаючому дизайнерові манікюру краще починати освоювати прості елементи, можна робити пробні малюнки на палітрі або типсах. Необхідно довести техніку створення нігтьового дизайну до автоматизму, щоб з легкістю створювати малюнки та візерунки. Застосування більшої кількості кистей і інструментів дозволить створювати найрізноманітніші візерунки і створювати складні композиції. Не варто забувати про правила побудови композиції і використання колірної гами. Такий широкий вибір кистей і інструментів для nail-арту дозволяє майстру створювати унікальний дизайн нігтів. Все впирається в бажання майстра розвиватися, вчитися чомусь новому, щоб розширити спектр своїх послуг і стати професіоналом у сфері nail-арту.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!