Витаминные ванночки для рук Немає кращого часу року, ніж літо, так як сповна вдасться збагатити свій організм корисними вітамінами і мікроелементами. Їх варто приймати не тільки всередину, але і зовні виконуючи різні маски для обличчя, роблячи домашні креми по догляду за обличчям і руками, також досить корисно виконувати ванночки для рук з використанням дарів природи. Далі будуть запропоновані деякі рецепти дозволяють доглядати за руками.

Ванночка з Брусничка і шипшиною

Щоб приготувати цю ванночку потрібно взяти чотири столові ложки плодів шипшини, які попередньо необхідно подрібнити, чотири столові ложки також подрібнених плодів Брусничка. Отриману суміш заливають двома літрами окропу і настоюють в термосі близько доби. Після цього склад готовий до використання. З ним роблять ванночку і тримають в ньому руки близько двадцяти п'яти хвилин, після чого наносять зволожуючий крем.

Ванночка з Брусничка і кропивою

Щоб приготувати цю ванночку потрібно взяти три столові ложки подрібнених плодів шипшини, столову ложку плодів Брусничка і дві столові ложки також подрібненого листя кропиви дводомної. Всі компоненти ретельно перемішують між собою і заливають літром окропу. Його складається помістити в темне місце і наполягати протягом 25-35 хвилин. Після того як настій буде готовий його можна додати в ванночку, яка також виконується протягом двадцяти п'яти хвилин.

Ванночка зі смородиною і кропивою

Беруть дві столові ложки плодів шипшини, дві столові ложки ягід чорної смородини, три ложки листя кропиви дводомної. Всі компоненти перемішують між собою і заливають літром окропу. Краще буде це зробити в термосі, так як витримка буде набагато краще. Так він повинен настоюватися протягом доби. Далі відвар проціджують і використовують за призначенням. Як і в випадку попередніх ванночок, час залишається незмінним.

Ванночка з малиною і шипшиною

Щоб приготувати таку ванночку потрібно взяти дві столові ложки плодів шипшини така ж кількість плодів звичайної малини. Компоненти заварюють в літрі окропу в термосі, наполягають і проціджують. Ванночка для рук виконується протягом такого ж кількості часу.

Ванночка для рук з малиною і брусницею

Потрібно взяти столову ложку плодів шипшини, така ж кількість малини звичайної, Брусничка і чорної смородини. Компоненти заливаються літром окропу і настоюють протягом півгодини, дають, як слід відстоятися. Ванночка виконується протягом такого ж кількості часу, після чого наносять зволожуючий крем.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!