Заусенцы: почему появляются и как бороться Задирки є досить поширеною проблемою, хоча багато хто не вважають навіть їх такої і розглядають їх поява в розрізі норми. Але чи так це насправді ми спробуємо розібратися в цій статті.

Причини появи задирок

Головна причина появи задирок - це сухість шкірних покривів, яка виникає в результаті частого контакту з водою, папером, побутовою хімією і впливу погодних явищ. Недолік вологи може бути обумовлений незбалансованим харчуванням, а точніше нестачею вітамінів А і Е.

Проблема появи задирок знайома тим, у кого є звичка гризти нігті, адже вона слабшає нігтьове ложе і призводить до появи мікротравм навколо нігтьової пластини.

Неякісно виконаний манікюр також може стати причиною появи задирок.

І найважливіше - це стан здоров'я, а точніше травної системи.

Профілактика появи задирок

Кращий спосіб запобігання появи задирок є захист рук від усього, що призводить до їх сухості. Тому варто під час виконання садових робіт, прибирання, прання, надягати гумові рукавички і наносити на руки зволожуючий крем.

Також варто переглянути свій раціон харчування і при необхідності додати в нього рибу, рослинні масла, овочі, зелень, фрукти, горіхи.

Необхідно регулярно виконувати гігієнічний манікюр, причому необрізної. Кутикулу не потрібно обрізати, а просто втерти в неї спеціальний пом'якшувальний масло і відсунути її апельсиновою паличкою до основи нігтьової пластини. Якщо неможливо відмовитися від обрізного манікюру, тоді варто до нього вдаватися якомога рідше.

Від поганої звички гризти нігті також доведеться відмовитися, адже це призводить до появи задирок, а також підвищує ризик інфікування ранок бактеріями.

видалення задирок

Багато хто віддає перевагу вирішувати проблему за допомогою обривання або кусання задирки, але це не вихід. Коли шкірка обірвана неакуратно, з'являються кровоточиві ранки, які можуть загноїтися. До того ж задирки будуть як і раніше чіплятися за одяг, а це болісно.

Для видалення задирок необхідно розпарити шкіру рук в теплій ванні з додаванням 5-10 крапель ароматичних масел бергамота і лимона. На крайній випадок згодитися звичайне рослинне масло. Руки потрібно тримати не менше 10-15 хвилин.

Після цього варто взяти звичайні щипчики для видалення задирок. Не варто його тягнути, досить обережного його відкусити за допомогою інструменту.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!