Здоровье ногтевых пластин Про зовнішність людини, стан шкіри рук і нігтів можна багато чого довідатися про соціальний статус власниці, її особистості. На жаль статистика не втішна і говорить, що до 70% мешканок великих міст стикаються з тими чи іншими проблемами з нігтями.

На процес росту нігтів впливають багато факторів. Жінки не замислюються про вплив цих факторів і нехтують використанням рукавичок під час виконання домашньої роботи. Також нанесення лаку без основи, видалення лаку засобом що містить ацетон. Нігтьова пластина може пошкоджуватися в результаті мимовільних ударів, неправильній техніці нарощування або виконання манікюру. Нігті починають повільніше рости, якщо їх власниця дотримується суворих дієт з низьким вмістом білків, жирів і вітамінів; хворіє деякими захворюваннями; приймає сильні медикаменти.

Всі перераховані фактори окремо або в комплексі негативно впливають на формування і зростання нігтя. Без сумнівів, при серйозних проблемах, які викликані порушенням обміну речовин або роботою внутрішніх органів, які проявляються у вигляді дисхромії або дистрофії нігтів вимагають звернення до фахівця. Ось деякі порушення нігтьової пластини, які вимагають звернення до лікаря: нездоровий колір нігтьової пластини, відсутність лунки, наявність поздовжніх борозен, лейконихия та інші ускладнень.

Але поряд з серйозними проблемами, існують проблеми, які під силу вирішити висококваліфікованому фахівцеві з манікюру: уповільнений ріст нігтів, витончення і висушування нігтьових пластин, шарування і ламкість нігтів, порушення кольору і мікрорельєфу.

Світова косметологічна індустрія витрачає щорічно колосальні суми грошей на випуск нових засобів і продуктів для зміцнення і відновлення нігтьових пластин. А тим часом про проблему здоров'я нігтів простіше заявити, ніж вирішити.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!