Значение педикюра Кожна жінка прагне бути красивою і привабливою. Все це їй потрібно щоб користуватися попитом у сильної статі. На що тільки не йдуть жінки заради краси - відвідування фітнесу, виснажливі дієти, пластична хірургія і т.п.

Але насправді, щоб бути красивою і привабливою багато всього не потрібно, достатньо доглядати за собою. Догляд за собою охайною, акуратність, починаючи від кінчиків волосся і закінчуючи кінчиками пальців на ногах. Станом нігтів можна говорити не тільки про доглянутість людини, але також і про стан його здоров'я.

Нігті на ногах потребують особливого догляду.
На жаль, більшість чоловіків і жінок легковажно до цього ставляться і не надають особливого значення догляду за нігтьовими пластинами на ногах. Саме доглянуті і здорові нігті на ногах можуть стати додатковим козирем в рукаві будь-якої дівчини в літню пору, коли все роззуваються і носять відкрите взуття.

Регулярний догляд за нігтями не забере багато часу і не створює додаткових турбот.

Важливо надати нігтям правильну форму і стежити за їх станом. Наприклад, якщо поверхня нігтьової пластини змінила колір, це тривожний дзвіночок, який не можна залишити без уваги. Цілком можливо, що такі зміни нігтів вказують на початок грибкової інфекції.

Щоб уникнути зараження грибковими інфекціями, необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, не носити чуже взуття, і не користуватися чужими рушниками для ніг. При відвідуванні громадських бань і СПА-салонів необхідно використовувати спеціальне взуття, щоб виключити контакт з підлогою. Ніколи не використовуйте чужі засоби гігієни, і не давайте нікому свої.

Для зміцнення нігтів на ногах час від часу виконуйте спеціальні ванночки із сіллю і лікувальними сумішами.

Інгредієнти для ванночок краще чергувати, щоб уникнути звикання. Чергування складів дозволяє підвищити опірність нігтів до різних інфекцій.

При нанесенні лаку не варто забувати про нанесення базового шару. Це може бути зміцнювальний засіб. Наносити такий засіб потрібно регулярно, щоб уникнути впливу шкідливих речовин, що містяться в лаках. Базове покриття дозволяє продовжити життя манікюру.

Не варто також забувати про догляд за шкірою на ногах. У наш час є безліч моментів, що дозволяють зберегти ступні і пальці ніг здоровими і красивими.

Взимку не варто нехтувати доглядом за нігтями і шкірою ніг, щоб потім влітку не було соромно за стан своїх ніжок.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!