Значение педикюра для женщины Безперечно, будь-яка жінка хоче бути красивою і привабливою, щоб привертати увагу протилежної статі. На що тільки жінки не йдуть заради того, щоб виглядати привабливо: походи в фітнес-центри, солярії, виснажливі дієти, аж до пластичної хірургії.

Але насправді потрібно не так вже й багато. Достатньо всього-на-всього виглядати акуратно і стежити за власною зовнішністю, починаючи від кінчиків волосся закінчуючи кінчиками пальців ніг. Тому стан здоров'я нігтів грає дуже важливу роль в образі привабливої дівчини.

Нігті на ногах вимагають особливого і регулярного догляду. Як правило, що чоловіки, що жінки однаково не приділяють особливого значення станом нігтьових пластин на нігтях. А адже саме зовнішній вигляд нігтьових пластин може стати додатковим козирем жінки в теплу пору року, коли всі ходять у відкритому взутті.

Регулярний догляд за ногами не займає багато часу і являє собою не надто клопітка заняття. Головне в догляді за ногами і нігтями на нігтях - це своєчасно надавати потрібну форму нігтям і стежити за здоров'ям нігтів і ніг. Наприклад, якщо ви помітили зміну кольору поверхні нігтьової пластини, це може бути серйозним приводом для занепокоєння, оскільки зміна кольору нігтя може говорити про початкову стадію грибка.

Щоб уникнути зараження будь-яким видом грибка, необхідно чітко дотримуватися правил особистої гігієни, і не допускати використання вашого взуття іншими людьми і самим не носити чуже взуття. Якщо ви відвідуєте громадські лазні та СПА-салони, тоді вам необхідно використовувати спеціальне взуття, яка виключає контакт ніг і з підлогою. Ні в якому разі не використовуйте чужі засоби гігієни і не давайте кому-то користуватися своїми.

Щоб зміцнити нігті на ногах необхідно час від часу виконувати спеціальні ванночки із сіллю і лікувальними сумішами. Зверніть увагу, що лікувальні засоби для ванн краще використовувати по черзі, щоб не було звикання. Таким чином, підвищується опірність нігтів до інфекцій і запобігає розшарування нігтів.

Коли ви фарбуєте нігті лаком, не забувайте наносити в якості нижнього шару зміцнює склад. Регулярне нанесення зміцнюючого складу дозволяє зберегти здоров'я нігтів і уникнути пошкодження нігтьової пластини ацетоном, що містяться в складі багатьох лаків для нігтів. Малюнок, який нанесений поверх зміцнюючого покриття, зберегтися набагато довше і не причин шкоди нігтьової пластини. Не забувайте, що шкіра ніг також потребує регулярного догляду. Існує безліч способів, які дозволяють зберегти ступні і пальці здоровими і молодими протягом довгих років.

Навіть в холодну пору року, коли наші ноги приховані від сторонніх очей, не варто забувати про те, що вони також потребують регулярного догляду. Адже взимку нігті піддаються більшому стресу, який пов'язаний з носінням теплих шкарпеток, тісній і закритою взуття. Тому потрібно виконувати ванночки для ніг, балувати ніжки кремами і іншими засобами, призначеними для догляду за ногами.

Якщо ви не будете нехтувати правилами догляду за ногами, то влітку, ви з легкістю переобуетесь в відриту взуття, не соромлячись за стан своїх нігтів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений широкий вибір обладнання для манікюру та педикюру за доступними цінами і відмінної якості!