20-25 років

Як правило, наші жінки починають боротьбу зі старінням з шкіри навколо очей. Це тому, що саме ця область шкіри перша піддається віковим зміни: набряки, кола під очима, дрібні зморшки у вигляді сіточки і ін. Тут нема чому дивуватися, бо ця область шкіри має дуже мало клітин в епідермісі.

очне яблуко від очниці відокремлено товщею жирових клітин, функція яких полягає в амортизації. Сполучно ткана мембрана відокремлює її від шкіри століття, і саме вона сприяє утриманню жирової тканини всередині очниць. Колагенові волокна в цьому місці розміщені у вигляді тоненької сіточки, тому шкіра дуже легко розтягується. Більш того, шкіра в цій області постійно знаходиться в русі, тому як наші очі мружаться, моргають, посміхаються, тобто ця область шкіри має постійний навантаження.
Буквально недавно було прийнято вважати, що мішки під очима з'являються через те, що розтягується соединительнотканная мембрана, і природно внаслідок цього, вона втрачає можливість утримати жирову тканину, чим створюється якась грижа. Зараз думка про цей факт змінилося, і вже доводять, що факт появи мішків під очима виникає через збільшення обсягу периорбитальной клітковини, тобто жирова тканина виходить за область очниці, що призводить до збільшення об'єму жирової тканини.

Все, що ми перерахували, говорить про те, що за областю шкіри навколо очей слід починати доглядати ще у віці 20-25 років. Цей догляд полягає в позитивному зволоженні, очищенні, лімфодренажі і тонізації.

Очищення.

Для процедури демакіяжу необхідно використовувати гелі або косметичне молочко з екстрактами чорниці, арніки і бузини. Такі кошти можуть являти собою дві рідини, які не змішуються. В вірніше, з них, міститься надлегке масло, яке сприяє видаленню косметики, а нижнє заспокоїть шкіру очей і зніме косметику завдяки вмісту рослинних екстрактів.

Для тих, хто носить контактні лінзи - не використовуйте засоби для зняття макіяжу! Для вас рекомендується відмовитися від водостійкої туші і використовувати тільки знежирений лосьйон.

Зволоження та харчування

Для цієї мети необхідно використовувати заспокійливі гелі і лосьйони, легкі крему і емульсії. Вони відрізняються тим, що в їх складі немає «текучих масел», які, потрапляючи в очі, викликають роздратування.

У засобах, призначених для догляду за шкірою навколо очей, повинна міститися аскорбінова кислота, есцин, рутин, екстракти горобини, глоду, чорниці, білоба, винограду і арніки, морський колаген і гіалуріновую кислоту. Для сухої шкіри підходять крему, які сприяють заповненню втрати ліпідів і перешкоджають утворенню зморшок. Для живлення шкіри в області очей рекомендується використовувати живильні креми з вітамінами А і Е, церамідамі і Сфинголипидами.

Тінізації і лімфодренаж.
Рослинні екстракти липи, зеленого чаю, петрушки і бузини, які містяться в гелях, лосьйонах і тонік, сприяють освіження і шкіри, впливають як заспокійливі.

Як лимфодренажа рекомендується використовувати мануальний або апаратний масаж.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!