1. Правильно харчуватися. Поліпшити стан здоров'я і зовнішній вигляд допоможе здорова і збалансована їжа. Найефективнішою прийнято вважати середземноморську дієту, яка передбачає вживання горіхів, фруктів, овочів, риби, зернових і оливкового масла. Необхідно уникати споживання надлишок цукру, вуглеводів, які сприяють коливання рівня холестерину та інсуліну, що призводить до закупорки кровоносних судин. Прекрасним способом для зволоження шкіри - це споживання рідини в достатній кількості, а для збільшення тривалості життя необхідно зниження калорійності харчового раціону.
2. Слідкуйте за своєю вагою. Ніколи не допускайте коливання ваги, яке призводить лише до обвисання і розтягування шкіри, впливає на чутливість організму до інсуліну.
3. Постійно доглядайте за станом шкіри . Приділяйте увагу очищенню шкіри обличчя, харчування, пиллингу, зволоженню, якщо це необхідно, то усувайте акне і відбілюйте шкіру. Користуйтеся тільки тими косметичними засобами, які відповідають вашому типу шкіри. Обережно виконуйте нанесення макіяжу і очищення шкіри. Ніколи шкіру не тріть і не скребіть, щоб уникнути її розтягнення і передчасне утворення зморшок. Особливий догляд надавайте шкірі навколо очей. Крем для шкіри навколо очей використовуйте і в тому випадку, якщо тип вашої шкіри жирний, який не вимагає стільки харчування і зволоження, як суха шкіра. Дрібні зморшки навколо очей візуально зменшить застосування крему для очей з похідними вітаміну А.
4. Не економте на сні. Для того щоб бути красивою, розумною і здоровою вам необхідний повноцінний сон. Під час того, коли ви спите, відбуваються активні процеси регенерації шкіри. Вночі, в шкірі відбуваються такі активні процеси, які сприяють позбавити е від всіх впливів, які були нанесені на Протягом усього дня сонцем, вітром, втомою, екологією . Спати бажано лежачи на спині, що допомагає уникнути складок на шкірі.
5. Уникайте стресових ситуацій. Під час стресу страждають всі системи організму. Зрозуміло, що не можна повністю виключити всі стреси зі свого життя. Позбутися від стресових ситуацій допомагають йога, будь-яке хобі, захоплення, дихальна гімнастика.
6. Пийте мінерали і вітаміни, багато і яких впливають на організм як оксиданти, нейтралізують вільні радикали, підтримують клітинну діяльність. У свою чергу, вільні радикали є причиною, яка призводить до передчасного старіння шкіри.
7. Виконуйте фізичні вправи. Щоб продовжити свою молодість, вам допоможе, навіть найменший заняття танцями, йогою або ходьбою. Клітини наситяться киснем - а це чудовий антиоксидант.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!