Апаратна косметологія включать в себе групу процедур, які майстер проводить за допомогою спеціальної апаратури.
Кількість застосовуваної апаратури в це сфері вже налічує чималу кількість, що вказує на її популярність і ефективність у відвідувачів сани краси.

Переваги апаратної косметології в тому, що дуже часто вона вирішує проблеми косметології без втручання хірургів і за щодо нетривалий час. Крім цього, при такій процедурі зводиться до мінімуму дискомфорт.
Крім цього, за допомогою апаратної косметології, стає можливим підібрати параметри процедури з урахуванням віку клієнта, завдяки чому таку процедуру можуть зробити бажаючі в будь-якому віці.
Плюс апаратної косметології - це її універсальність і хороша сполучуваність з іншими косметологічними процедурами.
апаратну методику сьогодні успішно застосовують і в естетичної косметології і в медичній.

Процедури в апаратної косметології

найбільш затребуваними і популярними процедурами в апаратної косметології є:

Лазерна косметологія - процедура, яку проводять за допомогою спеціального лазера.
• Дарсонвалізація - усунення окремих косметологічних проблем за допомогою імпульсів змінного среднечастотного струму.
• Кріотерапія - усунення косметологічних проблем, а також загальне оздоровлення організму за допомогою криобассейн і кріосауни.
• гальванотерапії - усунення з окремими косметологічними проблемами за допомогою гальванічного струму невеликої сили і невисокої напруги.
• Апаратний лімфодренаж - усунення окремих косметологічних проблем за допомогою спеціально призначеної апаратури, яка використовує ультразвук, імпульсний струм, вакуум або перепади тиску.
• Апаратний масаж
• Апаратний пілінг - очищення шкіри за допомогою спеціальної апаратури.
• Апаратна ліпоксація - позбавлення т зайвої ваги за допомогою спеціальної апаратури.
• Апаратний ліфтинг - омолодження шкіри і її підтяжка з різними видами апаратів, які відрізняються характером впливу на шкірний покрив.

Окрім цього, апаратну косметологію сьогодні активно застосовують для видалення новоутворень на шкірі, для видалення шрамів і рубців в результаті хірургічної операції.

Апаратна косметологія в сьогоднішній час з кожним роком завойовує все більшу і більшу популярність. Її застосовують у великих спеціалізованих центрах апаратної косметології, в невеликих клініках апаратної косметології. Крім цього апаратну косметологію сьогодні використовують як один з вдів процедур в універсальних косметології нашої столиці.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!