Биореватализация Коли немовля перебуває в лоні матері, його оточують води, які до пори до часу служать йому життєвим середовищем. Всі процеси в організмі людини відбуваються за рахунок активності рідини. І що говорити, якщо організм людини на 80% складається з води.

Альтернативна медицина, яка розвивалася одночасно з офіційною, представила світу ін'єкційну методику. Ця методика пов'язана з водою. Лікарі нетрадиційної медицини були настільки обережними і розумними в своїх пошуках, що їхні праці стали вважати надбанням традиційної медицини. Так биоревитализация зайняла гідне місце в списку процедур, пропонованої серйозними клініками та центрами.

Біоревіталізація - це метод внутрішньошкірного ін'єкційного введення препаратів на основі гіалуровоной кислоти.

Ін'єкції стимулюють регенерацію клітин дерми, фібробласти.

Сама назва процедури дослівно означає «повернення до життя природним шляхом». А це означає, що відновлення старіючої шкіри відбувається за допомогою запуску самовідновлюються процесів в організмі.

Організм отримує поштовх ззовні, реагує на надходження лікувальної дози речовини, запускає процеси відновлення. Досягається не тільки зовнішнє омолодження, а й внутрішнє. Під впливом якісної гіалуронової кислоти активізується антиоксидантний захист організму.

А це в свою чергу носить общеоздоравлівающее дію.

Корінням процедура біоревіталізації йде в мезотерапию. Біоревіталізація є відгалуженням мезотерапії, але вона зробила крок трохи далі в плані омолодження. Процедура надає пацієнтові можливість відстрочити необхідність у використанні більш високотехнологічних методів і пластичну хірургію.

Гіалуронова кислота заслужено вважається одним з популярних інгредієнтів натурального походження в косметології. Вона є однією з структур позаклітинного матриксу. Тут міститься волокнистий каркас, що складається з колагену і еластину, який виконує опорну функцію. Гіалуронова кислота, яка присутня в м'яких тканинах, відповідає за гідратацію і тонус.

Одна молекула гіалуронової кислоти може притягнути до себе тисячу молекул води. Незважаючи на те, що гіалуронова кислота - це біодерградірующім речовиною, інакше кажучи речовиною, яке розсмоктується протягом певного часу, від її перебування в шкірі омолоджуючий ефект зберігається надовго.

На влагоудерживающих властивості гіалуронової кислоти будується об'ємна контурна пластина і софтліфтінг. Це авторська методика, яка дозволяє м'яко армувати особа за допомогою гіалуронової кислоти, надавши йому юнацьку округлість.

Процедура біоревіталізації може бути як ін'єкційної, так і лазерної. Обидві методики відмінно справляються з постачанням вологи в шкіру.

ін'єкційна біоревіталізація
Вона належить до традиційного виду биоревитализации. Вона доносить препарат в глибокі шари шкіри за допомогою ін'єкцій.

Від того в якому стані знаходяться м'які тканини пацієнта, від анатомічних особливостей певної зони вибирається певна техніка введення препарату.

До основних методиками належать:
1. Мікроін'єкції
Суть мікроін'єкцій зводитися до введення голки на невелику глибину і формування папул. Мікроін'єкції ідеально підходять для роботи з делікатними зонами, такими як зона навколо очей, лоб, шия, декольте, кисті рук.

Техніка виконання мікроін'єкцій має два різновиди: пікотаж і точка за точкою. Пікотаж передбачає виконання ін'єкцій на відстані 1 см один від одного. Введення ін'єкцій за принципом точка за точкою передбачають виконання уколів впритул по ходу зморшок.

2. Лінійна техніка
Техніка передбачає введення голки на всю довжину паралельно поверхні шкіри. Ця техніка є більш травматичною ніж попередня. Вона використовується для підтримки каркаса щік, заповнення носогубних складок і підняття куточків губ.

Техніка буває двох видів: віяло і сітка. Віяло передбачає поворот голки з однієї точки в різних напрямки. Методика введення препарату за принципом сітка, передбачає перетин паралельних ін'єкцій.

Переваги ін'єкційної біоревіталізації
- досягається глибоке зволоження;
- адресна доставка гіалуронової кислоти.

лазерна біоревіталізація
Вона належить до апаратного методу нанесення препарату на шкіру, з подальшим впливом лазерного променя.

Перед лазерної біоревіталізація доречно проводити неглибокий пілінг. Гіалуронова кислота краще проникає через очищену від ороговілості шкіру. Під впливом лазера перетворюється низькомолекулярний гіалуронової биогель в великі молекули.

Переваги лазерної біоревіталізації:
- більш рівномірний розподіл препарату в порівнянні з ручним введенням;
- відсутність вузликових папул, які залишаються після ін'єкційної методики;
- виключається ризик пошкодження судин, нервів і м'язів;
- досягається додатковий ліфтинговий ефект.

До популярних біоревіталізаторам належать: IALMeso Wharton (ABG Lab LLC, США - Південна Корея); System (Fidia, Італія); Teoseal Meso (Teoxan, Швеція); Teosyal Redensity (Teoxan, Швеція); Restylane Vital (Q-med, Швеція); Juvederm Hydrate (Allergan, США); Stylage Hydro (Laboratoire Vivacy, Франція); Idune (Laboratoires Genevrier, Франція); Jalupro (Professional Dietetics, Італія).

Салон краси або клініка?
Хочеться відзначити, що процедура біоревіталізації - це не салонна процедура. Це стосується всіх ін'єкційних методик. Спеціаліст має справу не тільки з шкірою, яка вимагає омолодження, але також з ділянками тіла і обличчя. Під час процедури зачіпаються більш складні підшкірні структури. Голка фахівця лавірує між м'язами, кровоносними судинами і нервами. Людина, що виконує інвазивні процедури повинен добре розбиратися в анатомії людського тіла і обличчя. Іншими словами він повинен бути лікарем.

Навіть найменша похибка може стати на перешкоді досягнення бажаного ефекту, а також стати причиною серйозних ускладнень.

Салон краси обмежується виконанням неінвазивних методик і процедур, таких як маски, масажі, обгортання і т.п.

Яку методику биоревитализации вибрати, вирішувати вам. Важливо те, що обидві методики прекрасно борються за красу і молодість вашої шкіри.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!