Якщо у Вас проблемна шкіра - це не біда. У такій справі головне - це стратегічний підхід до вирішення проблеми. Отже, наш план складається з шести основних пунктів:

Перше, що необхідно кожен день - це умивання. Для вмивання найкраще використовувати гель для проблемної шкіри. В якості альтернативи гелю виступає спеціальна вода для вмивання.

Другим пунктом нашого плану є глибоке очищення шкіри. Звичайного вмивання, навіть з гелем, зазвичай недостатньо, тому необхідно використовувати засоби механічної і хімічної чистки, що дозволить видалити рогові лусочки з поверхні шкіри. Захоплюватися такими процедурами не варто: 1-3 рази на тиждень буде достатньо. Можливо, на перших етапах краще провести кілька професійних чисток в косметологічному кабінеті . Це забезпечить більш швидкий і очевидний ефект. Заодно, можна порадитися з фахівцем з приводу вибору косметичних засобів по догляду за Вашою шкірою.

Третє завдання - це тонизирование. Під час вмивання водою порушується pH-баланс шкіри. Тоніки відновлюють баланс, звужують пори, сприяють кращому наступному проникненню інших косметичних засобів.

Четверте, про що потрібно пам'ятати, - це зволоження і захист нашої шкіри. Для цього застосовують денний і нічний крем. Денний крем бажано вибирати з UV-захистом.

П'ятий пункт - це лікування. Якщо на шкірі з'являються прищики, необхідно застосовувати протизапальні засоби. Вони бувають загального і локального застосування.

І, нарешті, шосте - маскування. Використовуйте тональні основи, маскувальні олівці, які дозволять візуально приховати прищики і інші дефекти шкіри . Такі засоби зазвичай мають ще антибактеріальним і протизапальним ефектом.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!