Ви помітили, що у вас на обличчі стали з'являтися вуса ? Не потрібно впадати в паніку. Цю проблему можна вирішити досить просто. І спочатку ми пропонуємо вам, дорогі жінки, розібратися, чому так сталося і як з цим боротися .

Раніше волосяний покрив тіла був просто необхідний, так як він допомагав захиститися від холоду. А тепер він став рудиментом, так як функція обігрівання, яку виконував волосяний покрив, стала просто не потрібною, адже одяг його успішно замінила . І велика кількість людей стали досить активно займатися видаленням волосся. І, як правило, для цієї мети шукають найшвидші, безболісні і прості способи.

Хоча чоловіки і нарікають на те, що їм необхідно голитися майже кожен день , Жінки приділяють цьому не менше часу, а іноді і навіть більше, так як жінкам необхідно видаляти волосся на великих ділянках тіла і різними, і іноді не дуже приємними, способами.

З приводу видалення волосся на різноманітних частинах тіла вже досить багато сказано. Але що ж робити жінкам, у яких росте волосся на обличчі, зокрема вуса?

У стародавні часи вважалося, що жінка, яка має вусами, наближена до бога, але поступово дана думка стало протилежним і жінки з вусами вважалися пріспешніцамі диявола. Пізніше вони почали виступати в цирку, де мали великий успіх. На сьогоднішній день жінки з волоссям на обличчі намагаються позбутися від них, так як це вважається некрасиво і не естетично.
Яка ж причина росту волосся на обличчі у жінок? Можна виділити такі основні причини, як: тривала хвороба, гормональні порушення, вагітність, спадковий фактор, стрес або шок.

Не впадайте у відчай, як тільки у вас з'явилися волосся на обличчі, так як від них можна досить просто позбутися. Але перед тим як вдаватися до косметичних процедур, необхідно вивчити причину появи волосся. Можливо, слід почати лікування хвороби, що послужила причиною росту волосся. Якщо ж причина росту волосся косметологічна, то необхідно сміливо приступати до їх видалення.
Існують різні способи видалення волосся на обличчі.

Електроліз - це спосіб видалення волосся за допомогою струму. Ця процедура досить дорога і викликає больові відчуття.
Епіляція - це спосіб, який полягає в видаленні волоса і цибулини. Після даної процедури волосся практично не виростають.
Депіляція - це спосіб видалення волосся, при якому знищується тільки волосся, але не цибулина, тому волосся виростають знову.
Вищипування є найдешевшим способом , Але досить неприємним і болючим.

Спеціальні прилади, що видаляють волосся біля самого кореня - досить не дорогі і процес видалення волосся проходить майже безболісно.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!