деякі зморшки на нашому обличчі проявляються внаслідок повторюваних скорочень лицьових м'язів. Згодом, непомітні на око складочки, які з'являються через надмірно активною мімікою, починають перетворюватися в постійну гримасу , Яка додає на пару зайвих років.

Після введення ін'єкції Ботокса, наші м'язи на 3-4 місяці розслабляються. Такі ін'єкції можна застосовувати як самостійно, таки і разом або замість інших косметичних процедур
Найчастіше ін'єкції ботокса вводять в область лоба, над переніссям і в куточки очей, де зазвичай з'являються гусячі лапки. Ведення ботокса не викликає ніяких больових відчуттів, а тільки якийсь дискомфорт і тимчасову головний біль. В окремих випадках можна також спостерігати синці і набряки. Відразу після процедури ви можете повернутися в звичайний режим життя, бо після такої процедури не потрібен період відновлення. Весь результат від ін'єкцій проявиться лише через 2 тижні.
У косметичного застосування ін'єкцій ботокса немає довгострокових побічних ефектів. Хоча, тільки в 2002 році на нього було підписано офіційний дозвіл управління з санітарного нагляду за якістю медикаментів, але його вже довгі роки застосовують як засіб для розгладження зморшок. Ботокс безпечний. Тільки в деяких випадках він може впливати на прилеглі м'язи і викликати короткочасний параліч м'язів. В поодиноких випадках спостерігається двоїння в очах пацієнтів або опускання вік.

Протипоказання на застосування ін'єкцій Ботокс існують для тих людей, які приймає певні види лікарських препаратів або страждають певними захворюваннями. Аміноглікозидні антибіотики підсилюють ефект ботокса, а каптоприл, навпаки, перешкоджає його дію. Ботокс також протипоказаний в застосуванні вагітним жінкам і тим, хто страждає на алергію від яєць або ж нерво-м'язовими захворюваннями.

Також існують прості техніки, які покращують ефективність ботокса і зводять до нуля всі можливі побічні ефекти. Місце від уколу слід прикрити марлею до припинення точкового кровотечі. Протягом першої години після введення ботокса, необхідно якомога більше щулити свій лоб, а протягом чотирьох годин після проведення процедури, не можна лягати обличчям вниз і торкатися до обличчя.

Отже, ботокс - це безпечне і ефективний засіб п ротів зморшок, яке отримало офіційне схвалення FDA. Ефект від такої процедури триває протягом 3-4 місяців. Побічні ефекти після процедури, які були описані вище, короткочасні і незначні. Таку процедуру можна повторювати на вимогу пацієнта і поєднувати з іншими омолоджують процедурами.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!