Зморшки виникають внаслідок емоційної напруги при гіперкінези мімічних м'язів внаслідок емоційної напруги або спадкової схильності. З ними пов'язані ряд проблем не тільки естетичні та комунікативні проблеми. Надмірне напруження ваших м'язів нерідко призводить до сильних головних болів і є важливим фактором ризику деяких неврологічних захворювань . Корекція зморшок тому розглядається не тільки як косметична, але і лікувальна процедура. На відміну від рітідектомія (хірургічної підтяжки шкіри обличчя) існує медикаментозний спосіб усунення мімічних зморшок. Основою нового ефективного препарату для локального медикаментозного розслаблення м'язів став ботулоксін типу А.
Ботулотоксин типу А являє собою спеціально очищений і ліпофілізірованний препарат білкового походження. Його дія пов'язана з тривалою блокадою передачі імпульсів з нервових закінчень на м'язові волокна, яка призводить до стійкого розслабленню м'язів. Препарат вводиться за допомогою спеціальної тонкої голки тільки в ті м'язи, які розташовані в області чола, перенісся, спинки носа, зовнішніх кутів очей і не мають відношення до рухів століття. Для усунення глибоких носогубних складок препарат використовується рідше, так як при цьому може порушуватися мова.

Медикаментозний спосіб усунення мімічних зморшок здійснюється в амбулаторних умовах і не вимагає знеболювання. Він забезпечує стійке тривале (близько 6 місяців) розслаблення напружених мімічних м'язів, що, з одного боку, призводить до розгладженню шкірних складок, а з іншого - дає можливість пацієнту сформувати умовні рефлекси з контролю виразу обличчя. При цьому в м'язах не розвиваються атрофічні зміни, так як при повністю зберігається кровопостачанні поступово відновлюється іннервація . Для досягнення стійкого ефекту виконується 3-4 ін'єкції препарату з інтервалом в 4-8 місяців. Використання ботулотоксину А не призводить до токсичних реакцій і отруєнь. Ускладнення виникають тільки в результаті неточного або надлишкового введення препарату і проявляються набагато ширшої блокадою мімічних м'язів, ніж планувалося втручанням. Протягом 3-4 місяців ці ускладнення самоусуваються. Протипоказаннями до використання методу є міастенія, гемофілія, локальний запальний процес, застосування аміноглікозидів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!