Людина погано себе почуває і завжди в поганому настрої, починає повніти і стає глибоко нещасним.

За допомогою масажу шиї та обличчя, наносячи на шкіру спеціально призначені рослинні препарати, які чудово працюють в мікродозах як іммунокорректор і імуномодулятор, ви впливаєте на залозу, повертаючи їй свою колишню силу, і всі ті симптоми, які ми раніше перераховували, починають потихеньку сходити нанівець.

для гармонії діяльності залоз внутрішньої секреції проводиться масаж на зону гіпофіза, яка знаходиться між бровами на лобі.

Масажні руху в області декольте, шиї та обличчя стимулюють синтез гормонів, роботу шлунково-кишкового тракту, нерівну, дихальну, видільну м'язову, кісткову і судинну системи.
Ми розуміємо, що з віком токсини блокують нервові закінчення - електромагнітні потоки організму починають слабшати , А в деяких місцях навіть обриваються. До особи не надходить достатня кількість крові і енергії, а також мінералів, білків і кисню. Внаслідок цього шкіра починає лущитися і стає сухою. Чим триваліший період блокування, тим сильніше починають чахнути і обвисати м'язи.
Поряд з цим, регулярно застосовуючи масаж області декольте, шиї та обличчя за допомогою рослинних препаратів, нервові закінчення звільняються, харчується м'язова тканина, завдяки чому відроджується тонус шкіри і тургор м'язів. Ви можете реально підтягти свої обвислі щоки, прибрати подвійне підборіддя. Тривало застосовуючи такі процедури , Ви можете навіть змінити форму і крила носа, і навіть звузити перенісся. Іншими словами, правильний масаж шиї та обличчя - це ніби пластика, тільки без застосування скальпеля.
Відвідуючи сеанси масажу, можна випробувати неповторне відчуття, вам буде здаватися, що ви відриваєтеся від землі. Настає настільки сильне розслаблення, що майстер отримує можливість надати чудові риси вашого обличчя.

Люди, які регулярно застосовують масаж із застосуванням рослинних екстрактів, зможуть продовжити життя, залишатися довго молодим і менше хворіють.

масаж взагалі володіє сильним рефлекторним впливом на наш організм. Залежно від інтенсивності і тривалості, він може розслабити і мобілізувати, заспокоїти і порушити, але у всіх випадках, він впливає як допінг. Це оздоровча, загальнозміцнююча, омолоджує і приємна процедура. А в тому випадку, якщо застосовувати різні трав'яні засоби, які навіть самі мають лікувальної силою, то ви на порядок зможете збільшити його ефект.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!