Чим більше стресу, тим більше жиру

З приводу свого животика , Ми завжди починаємо турбуватися тільки тоді, коли настає літо і приходить пора надягати бікіні і відправлятися на пляж. Жир в області талії - це центральне ожиріння і швидше за все це пов'язано з 2-м ступенем діабету, серцево-судинною системою і деякими видами раку. Далеко не останню роль в будові нашого організму відіграє і наша спадковість. Хто ви «груша» або «яблуко». генетична схильність захворювань становить від 22 до 25%, і саме цих захворювань, які пов'язані з ожирінням в області талії. Єдино правильним рішенням буде - поміняти свій спосіб життя.

Краща дієта

Для того щоб позбутися від жиру в області черевної порожнини, вам необхідно ознайомитися з методами боротьби зі стресами - це йога, глибоке дихання і медитація.
Програма «Підняття настрою» передбачає вплив гормону, який збільшить вагу, а також компонент, який його знизить. Всі, хто бере участь в цій програмі, дотримується критську дієту, в яку входять фрукти, овочі, горіхи, насіння і риба. Вчені припускають, що ця дієта впливає на організм протівовозбуждающе на систему органів тіла, що допомагає боротися зі стресами.

Їжа проти стресу

Існує безліч видів їжі, яка допомагає вийти зі стресу. Це шоколад, торт, печиво, макарони. Таку їжу називають «Комфортною», більш того, калорійною. Знижуючи рівень кортизолу, ми вживаємо багато жирів , Які погано перетравлюються, внаслідок чого вага наш не може знизитися. А якщо їсти здорову їжу, дотримуватися крітської дієти, то рівень кортизолу знизиться, і ми будемо харчуватися низькокалорійною їжею.

Ми повинні добре розуміти, що зайва вага завжди негарний, більш того, він призводить до безлічі хвороб, з якими, повірте, боротися набагато складніше, ніж з жиром. Душевний спокій, здоровий спосіб життя, правильне харчування і спорт - це шлях до успіху!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!