Анке - це вугри, тобто запалення шкіри, яке з'являється при закупорці протоки в сальних залозах, безпосередньо пов'язаному з надлишком шкірного сала. Коли «стовпчик» сальних залоз проривається, туди може потрапити інфекція і станеться запалення , І виходять вугри. Якщо інфекція не потрапляє, то вгорі такого «стовпчика» відбувається окислення при впливі повітря, і виходить чорний вугор, який називається комедон. Буває так. Що на поверхні не відбувається прориву шкірного сала, і тоді з'являється біла точка, яка називається просянка.

Чи існує загроза зараження вуграми?
Заразитися вуграми можна. Для появи будь-якої хвороби необхідні деякі умови, і появи великого числа бактерій на чистому обличчі, не викличе зараження.

Загострення вугрової хвороби.
Загострення вугрової хвороби може бути викликано застосуванням гормональних препаратів і різних мазей, що містять йод, бром, літій. Загострення захворювання може бути викликане занадто частим вживанням вітамінів групи В. Ще одним з факторів загострення може бути самостійне очищення обличчя.

Що тягне за собою акне?
Вугрі не може привести до небезпеки для здоров'я. Особливі виключення зустрічаються вкрай рідко, лише в тих випадках, коли вугри видавлюються самостійно, і в добавок, не дуже чистими руками, що спалить викликати появу гнійників. Якщо ж гнійники з'являються вище верхньої губи, потрібно обов'язково звернутися до лікаря, який обов'язково наполягатиме на госпіталізації, тому що це може викликати ризик потрапляння інфекції на судини і оболонки головного мозку.
Методами боротьби з вуграми є дарсонвалізація, дермобразія, а також мануальна чистка.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!