Чистка обличчя

ультразвукова чистка - атравматичний спосіб впливу на шкіру за допомогою ультракоротких хвиль. Шкіру обробляють тоніком на основі мінеральної води або спеціально призначеним гелем, після чого вона піддається впливу волногенератора. В процесі пори відкриваються, всі забруднення піднімаються назовні і негайно видаляються. Його перевага полягає в тому, що відлущування відмерлих клітин проводиться дбайливо, сприяє розгладженню тургору шкіри, при чому рубці і зморшки на тілі стають менш помітними. Таке очищення шкіри прекрасно підходить для підтримки молодості шкірного покриву, який починає в'янути. Крім цього, ультразвукова процедура зможе відрегулювати вироблення шкірного сала і трохи звузити пори.
Чистка ультразвуком, це досить м'яка процедура, і, не дивлячись на те, що вона має свої переваги при явних дефектах шкіри, все таки рекомендується її проводити спільно з мануальним методом очищення пір. Крім цього, ультразвукове очищення протипоказано жінкам під час вагітності, при таких захворюваннях як вітіліго і будь-яких доброякісних утворень.

Хімічна та лазерна чистка - це свого роду пілінг. Обидва ці методу спрямовані на видалення тонкого верхнього шару шкіри, а не глибокого. Але, незважаючи на це, такі методики теж відносять до косметологічних процедурам чистки особи, що можна назвати справедливим. У лазерної чищення застосовують промінь косметичного лазера, який ковзає по поверхні шкірного покриву, з'їдаючи її верхній шар, при цьому відразу вирівнюючи рельєф шкіри.
Хімічна чистка працює по іншому: речовини проникають в епідерміс, де розчиняють стрижні. Для препаратний чистки використовують молочну, гліколеву, яблучну, лимонну і олеїнову кислоти. Ферментна чистка використовує ферменти папаїн і бромелайн. Хімічна чистка особи не передбачає фізичних впливів на шкіру. При такій процедурі на обличчя наносять очищають суміш, після чого починають чистку сильнішим складом. Результатом такого впливу буде розігріта шкіра, при чому жирової стрижень розм'якшиться і розчиниться . На кінець на шкіру наносять заспокійливу маску.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!