Літо в місті - це каторга для зовнішнього вигляду. Як за допомогою косметичних засобів правильно протистояти пилу, сонячних променів та спеки ?

Для нашої шкіри в літній час потрібно особливі засоби по догляду, тому як саме в літню пору, темп старіння шкіри збільшується в кілька разів.

Американки для цієї мети, в своєму арсеналі мають мінімум 5 продуктів, для підтримки краси. Іспанські дівчата для цього запасають 3 кошти, а Індійкам цілком вистачає одного. російські панянки дуже люблять доглядати за своєю шкірою , Так що кожна з нас запасається, як мінімум, сім'ю косметичними засобами. Нор, в літній час, їх кількість тільки збільшується.

Джунглі в місті

На стан нашої шкіри погано впливає задуха і спека літньої пори року. Навіть вранці, шкіра виглядає втомленою. Саме тому, нашим союзником в літню пору є холод! Потрібно використовувати для умовно прохолодну воду або ж лосьйон з мінеральними добавками, що є прекрасним методом для взбодренія шкіри. Термальну воду слід зберігати тільки в холодильнику! Тільки в холодному вигляді вона активно впливає на нашу шкіру.

Порада: Краплі для очей сприяють швидкому усуненню дрібних почервоніння на шкірі. Їх вплив звужує капіляри. Наносите їх локально на прищик! Таким чином, вони звузять судини, що зніме почервоніння.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!