Кріотерапія - це лікування холодом. Якщо брати найбільш зрозумілий приклад, то це компреси з льоду, які відомі нам з дитинства. При будь-якому ударі або розтягуванні ми завжди користувалися старим « дідівським »методом - прикласти до хворого місця щось холодне. Тільки в дитинстві ми не знали, що це і була кріотерапія.

Зараз ця процедура отримує все більшу популярність. Адже, погодьтеся, це, не настільки дорогий матеріал, виготовлення і використання якого може коштувати великих грошей. Доведено, що його дозоване застосування має лікувальні властивості.

ще наші предки використовували крижані ванни для омолоджування . Ще ними було встановлено, що холод активізує імунну систему, допомагає при лікуванні багатьох захворювань, а також сприяє стійкості організму до різноманітних стресів.

Традиційними вважаються гіпотермічну методи - це зимове плавання, холодні ванни або компреси. Але на з егодняшній день також набувають поширення і вплив інертним газом азотом або повітрям, охолодженим до температури -150-190 ºС.

Крім цього в процедурах кріотерапії розрізняють загальне і локальне дію. Для загальної кріотерапії існує спеціальна камера. У ній шкіра, протягом пари хвилин відчуває певний температурний стрес, але не пошкоджується . Впливу загальної кріотерапії - це процедури омолодження, оздоровлення всього організму. При проведенні цієї терапії змінюється діяльність судин - спочатку дрібні артерії отримують спазм, після якого вони розширюються. Це призводить до активної гіперемії, яка може тривати 1-3 години. В результаті цієї процедури посилюється живлення тканин шкіри і внутрішніх органів, стимулюється робота серця і судин.

Зазвичай такі процедури загальної кріотерапії прописують людям, які перенесли травми опорно-рухового апарату, різні захворювання хребта, а також шкірні захворювання. Крім того, процедури кріотерапії сприяють і втрати ваги. Ще однією перевагою процедури кріотерапії є той факт, що вона не супроводжується побічними ефектами. Але, як і пі будь-якій процедурі, до неї є і протипоказання, але це лише важкий стан організму, високі ступеня гіпертонічної хвороби, інфаркт міокарда, серцева недостатність і деякі інші. Тому при наявності схожих захворювань необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем. Чи можна проводити процедуру кріотерапії, і чи буде вона безпечна для вашого здоров'я.

Як відомо, холод зменшує чутливість нервових закінчень і знімає больові відчуття. Тому є і окрема галузь кріотерапії - кріотерапія льодом. Її проводять за допомогою сеансів масажу, вона має протизапальну і регенеративним дією , Застосовується для рухливості в суглобах.

Кріотерапія застосовується і в косметичних цілях. Для цього використовується рідкий азот. Не варто його боятися, адже це всього лише прозора рідина, яка не володіє ні кольором, ні запахом, проте, надає хороший вплив на тканини. Використовуються різні методики, в залежності від того ефекту які ви хочете отримати . Це може бути або загибель тканини, або навпаки, значне поліпшення харчування тканин. Особливо добре сеанси кріотерапії допомагають при лікуванні целюліту і в лікуванні надмірної ваги.

Крім того, лікування рідким азотом застосовується і для видалення вугрової висипки, бородавок, гіпертрофічних рубців, папілом і не тільки. Саме для цих цілей і використовується метод заморожування тканини з подальшою загибеллю. Криомассаж застосовується і для лікування проблем облисіння. Для цього, при розчісуванні голови, паралельно проводять тампоном з рідким азотом швидкі рухи.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!