Шкіра, як і кожен орган людського організму, схильна до захворювань, не залежно від її типу. Одним з таких неприємних захворювань шкіри, є купероз - порушення роботи капілярно-судинної системи, розташованої під шкірою. Зовні, ця недуга проявляється у вигляді сіточки з капілярів, що надає шкірі почервоніння і відчувається печіння. Локалізація цього візерунка може бути локальною, наприклад, на крилах носа або його кінчику, а може «прикрашати» всі частини особи, що є ознакою запущеної форми захворювання. Щоб позбутися від купероза, варто скористатися процедурою коагуляції.

Причина купероза - невірний спосіб життя , Зокрема, зловживання нікотином, що приводить до ламкості судин і капілярів, ускладнюється доступ кисню, порушується циркуляція корисних речовин, які ми отримуємо від крему, наприклад.

Найбільш схильними до куперозу, є власники тонкої чутливої шкіри, яка моментально реагує на перепади температури.

Така шкіра вимагає спеціалізованого лікування. Сьогодні кожен виробник подбав про лінії для лікування купероза.

що стосується макіяжу, то для маскування судин, необхідно нанести жовто-бежеву щільну основу, яка нейтралізує почервоніння, вирівнює тон особи. Далі наносяться рум'яна і пудра.

Якщо ви володарка зелених очей , Скористайтеся тінями теплих відтінків: світло-жовтий, коричневий, пісочний - ці кольори вигідно підкреслять очі, зроблять погляд яскравіше. На вилиці нанесіть трохи рум'ян персикового відтінку. Для губ підійдуть теплі відтінки помад, наприклад, карамель, мед, корал, яскраво-червоні кольори і відтінки.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!