Напевно, ніхто з нас навіть уявити собі не міг, що настане такий час, коли ваш перукар запитає у вас: «Чи не хочете ви здоров'я волосся зберегти назавжди?» Або ось таке: зараз, щоденне вирівнювання праскою, вашим волосся не принесе ніякої шкоди ».

Як могли до такого додуматися наші фахівці !! Дуже часто сьогодні почути такі оклики після ефекту запечатування. Просто. Вони подумали, якщо кожен волосся покрити плівкою з натуральної целюлози, то волосся зможе добре дихати і отримувати всі корисні речовини від шампунів, зате вони не будуть піддаватися зовнішньому впливу, пилу, сонця, стічної і морської води, солями ... У генієм все дуже просто !!!

Як діє склад, що бажає це можливим? Фарбувальний пігмент, який заряджений негативно, відповідно до закону фізики , Притягається до зарядженим волоссю. Знижені РН-умови - це каталізатори процесу. РРТ - це інгредієнт, який надає волоссю красивого блиску і гнучкість, а також охороняє їх від різного роду пошкоджень. Целлюлозная плівка сприяє запобіганню змивання фарби. Що ж ви будете при цьому відчувати, як будуть себе вести ваше волосся?

По-перше, завдяки такій оболонки, ваші нерівності, шорсткості волосся як буд-то «запаюються », Поверхня стає гладкою і отримує чудовий блиск.

По-друге, кожен волос потовщується на 10%, відповідно, оббьем волосся теж збільшиться на 10%.

По-третє, волосся стане еластичними, що полегшує їх укладання без застосування стайлінгу. Пам'ятайте, ми згадували сік стебел кульбаби? Це було не випадково, бо саме з цього соку отримують каучук. Всі знають, як каучук поводиться при нагріванні - він стає пластичним і дуже легко формується. Точно таким буде і ваш волосся, який ви убрався в целлюлозную плівку. Розігріваючи її феном, ви укладаєте волосся в потрібну форму, а покриття надовго її «запам'ятає».

По-четверте, це оболонка утримує колір всередині себе , І не дає йому змиватися. Не секрет, що багато барвники короткострокові. Досить кілька разів помити волосся - і в результаті ви побачите «мертвий колір» труєного волоса. Результат Біо-ламінування просто дивовижний - відтінок не порушиться до тих пір, поки Біо-ламинат не буде змито.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!