Що таке пігментація шкіри?
Пігмент визначає колір нашої шкіри. Його ще називають меланіном, а знаходиться він в епідермісі (зовнішній шар шкіри). Меланін захищає нас від радіоактивних променів, і проявляється у вигляді засмаги на нашій шкірі. Але розподіляються пігменти не рівномірно, він може накопичуватися в одному місці, утворюючи плями - пігменти на шкірі.

Через що виникає пігментація , Що на неї впливає. Перш за все це схильність до сонячних променів, протизаплідні таблетки, замінники гормонів, ліки, вік.

Що утворюється при виробленню меланіну ? За синтез меланіну відповідає тирозин. Колір пігментації залежить від ферменту тирозину. Під час підбору засобів для боротьби з пігментами, необхідно враховувати глибину пігментації. У більшості людей пігментація плоска, але бувають випадки, коли пігменти знаходяться глибоко в епідермісі. В такому випадку необхідно використовувати крему і маски для відбілювання. При проникненні пігментації в глибші ділянки, вводиться глибокий пілінг і відбілювання.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!