буквально недавно зачіски з зеленими , Синіми і фіолетовими пасмами можна було зустріти тільки на подіумі. Але тепер яскрава пасмо вже не є чимось незвичайним. За кольором, вона може поєднуватися з вашими очима, лаком для нігтів, сукнею. Але якщо ви зважилися це зробити перший раз, то попросіть свого майстра, щоб він не робив вам фарбування більше двох пасом і не використав одночасно кілька кольорів, тому як ви можете бути схожими на папуг.

Знебарвлену пасмо фарбують за допомогою нестійкого гелю, який змиється за 6-8 разів. У всіх гелів щадна основа і вони практично нешкідливі для вашого волосся.

Треба відзначити, що незважаючи на те, що ви вибрали, необхідно знати, що після мелірування волосся стає ламким, крихкими і вимагають дбайливе ставлення до себе . Використовуйте бальзам-кондиціонер після кожного миття, а один раз на тиждень застосовуйте відновлює маску для волосся.
Що, складно? Так! Але, після того, як ви побачите захоплені погляди оточуючих вас людей, і вони вам скажуть, як ви прекрасні, то ви зрозумієте, що ваші труди не були марними, а результат цього стояв.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!