дарсонвалізація

Дарсонвалізація - це методика електролікування, при якій відбувається імпульсивний потік високих частот (110-40 кГц) і високої напруги (20-40 кв), а також низьких сил. Назви дана методика отримала по імені фізіолога д'Арсонваля , Який першим запропонував використання струмів високих частот в лікувальної мети.
Існує загальна і місцева дарсонвалізація. Косметологи зазвичай використовують місцеву дарсонвалізація, застосовуючи її в лікувальних цілях на область шиї, обличчя і волосной частини голови.
У зоні впливу імпульсним струмом, знижується свербіж і біль, прискорюється кровообіг і загоєння ран, відбувається розширення артеріол і капілярів , Нормалізується тонус вен і артерій, а також тургор шкіри.

В галузі косметології, дарсонвалізацію застосовують:

- перед накладенням маски,
- після лікувальної та гігієнічної чистки обличчя,
- при в'янучої, млявої і сухій шкірі,
- при пористій жирній шкірі,
- в поєднаннях з масажем волосистої частини голови.

Протипоказання процедури :

- шкірні захворювання,
- індивідуальна непереносимість електричного струму,
- захворювання щитовидної залози,
- розширені кровоносні судини,
- новоутворення,
- всі захворювання, які супроводжуються нападами,
- серцево-судинна недостатність,
- гіпертрихоз.

Для процедури дарсонвалізації фахівці застосовують скляні електроди спеціального призначення, для волосистої частини голови - електроди у вигляді гребінців, для масажу шиї - Т-образні форми електродів, а для електромасажу особи - електроди у вигляді гриба.

Перед початком процедури електроди протирають спиртом, після добре висушують і підключають до апарату.
Клієнт під час процедура може лежати або сидіти. Шкіра клієнта очищається і посипається тальком, що призводить до кращого ковзання електрода по шкірі. Вакуум-електрод переміщається колоподібними і поступальною ходою по масажних лініях пацієнт області від низу до верху.
Струм підключається тільки поле цього , Як фахівець упевниться в тому, що електрод щільно прилягає до шкіри. Беручи за основу суб'єктивне відчуття клієнта, відповідно регулюється ступінь впливу струму. Клієнт повинен відчувати тільки приємне і легке поколювання.
Косметолог під час сеансу не стосується свого клієнта, і уважно стежити за тим, щоб до нього не торкалися ніякі металеві предмети.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!