Дарсонвализация. Что это за процедура и как она работает? Дарсонвалізація є унікальною фізіотерапевтичної методикою, яка застосовується в лікуванні і відновленні функцій шкірного і волосяного покриву, слизових, внутрішніх органів, проток сальних залоз і т.п. Застосування цієї методики в косметології пояснюється високою терапевтичною ефективністю і доступністю.

Що таке дарсонвалізація? Як працює ця процедура? Відповіді на ці та багато інших питань можна знайти в цій статті.

процедура дарсонвалізації
Вплив на слизові оболонки, шкіру, внутрішні органи здійснюються за допомогою імпульсних струмів високої частоти і напруги. Ім'я процедури і методу лікування було дано на честь винахідника французького лікаря-фізіолога Арсена Арсонваля.

На шкіру пацієнта впливає імпульсний струм з частотою до 400 кГц і напругою 15 кВт. Під такою дією виникає рефлексія всіх систем організму, включаючи внутрішні органи. Під впливом електричного імпульсу знижується збудливість нервово-м'язового волокна, розширюються кровоносні судини, стимулюється оновлення клітинного складу тканин.

Таким чином, досягається болезаспокійливий, антисептичну та антисептичний ефект.

Застосування лікування струмом
Як уже зазначалося цей лікувальний метод, застосовується для лікування різних патологій, включаючи патології внутрішніх органів і судин. Дарсонвалізацію успішно застосовують для лікування варикозного розширення вен, наслідків обмороження, дерматиту, невралгії, відкритих не загоюються ран і т.п.

У косметології застосовують дарсонвалізацію для лікування вугрів, комплексного омолодження шкіри, нормалізації роботи сальних і потових залоз, корекції мімічних зморшок і кольору обличчя, лікування лупи і жирної себореї, зволоження шкіри, лікування облисіння.

Показання до проведення процедури
Дарсонвалізацію застосовують в поєднанні з іншими фізіотерапевтичними процедурами.

До свідчень дарсонвалізації відносяться: порушення функцій шкіри, волосяного покриву, роботи сальних залоз, сухість і в'ялість шкіри, птоз, порушення росту волосся, мімічні зморшки.

Корекція секреції шкірного сала за допомогою імпульсного струму скорочує кількість висипань на шкірі. Також відзначається значне скорочення вогнищ запалення.

Електричні імпульси, які впливають на судини, призводять до їх розширення. В результаті стимулюється кровообіг в тканинах, відновлюється харчування і прискорюється виведення продуктів розпаду.

Під впливом електричного імпульсу відбувається рефлекторне скорочення мімічних зморшок і підшкірної мускулатури. Підвищується тонус м'язової тканини і виникає виражений ліфтинговий ефект.

Електричні імпульси позитивно впливають на роботу сальних залоз і секрецію шкірного сала, стимулюють поділ клітин. В результаті цього відновлюється і оздоровлюється волосяний покрив.

Протипоказання дарсонвалізації
- злоякісні новоутворення на шкірі;
- злоякісні захворювання внутрішніх органів;
- наявність кардістімулятора;
- активна стадія туберкульозу;
- внутрішні кровотечі;
- підвищена температура тіла;
- період вагітності і лактації;
- доброякісні утворення в місцях впливу;
- епілепсія;
- захворювання ЦНС.

Результати застосування дарсонвалізації в косметології

Дарсонвалізація належить до одного з найбільш ефективних методів омолодження і відновлення шкіри. Процедура дозволяє домогтися вираженого ефекту після першої процедури.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!