Ти ще не чула про Спа-процедури? Обов'язково запишись на них в салоні краси. У нинішній час серйозні салони краси пропонують широкий спектр спа- процедур, які допоможуть тобі омолодитися і стати красивіше. Такі процедури мають відміну від інших процедур, що проводяться в салонах краси тим, що мають сприятливий вплив на організм. У разі, якщо ти хочеш позбутися целюліту, стрий, зайвої ваги, поліпшити свою шкіру і підкоригувати обриси фігури , То спа-процедури тобі підходять ідеально.

Етимологія слова Спа так і невідома, але є кілька теорій, наприклад така, що так називається місто в Бельгії, де знаходиться мінеральне джерело, що дарує молодість, здоров'я і красу . Інша ж теорія говорить, що спа це специфічна абревіатура фрази «здоров'я через воду» якщо перекладати з латинської мови.

І остання теорія говорить, що Петро Перший, подорожуючи по Європі, в одному з міст попросив випити води, після чого подякував господині словом «Спасибі». Після цього джерело з мінеральною водою стали називати скорочення від цього слова і вийшло просто «Спа».

Найперші спа-процедури проводилися в поліклініках, а саме різні гідромасажі, душ Шарко і циркулярний душ. У таких випадках використовувалася звичайна вода, але на результат це ніяк не вплинуло. Варто пройти лише кілька сеансів і ти побачиш чудовий результат.

З давніх часів спа-процедури стали дуже популярними своїм комплексним впливом на весь організм і духовний стан. За допомогою мінеральної води можна придбати бадьорість і здоров'я, додатково використовуючи трав'яні екстракти і екстракти водоростей, ефірні масла. Всі ці компоненти мають властивість тонізувати організм, покращувати роботу внутрішніх органів і настрою людини.

Навіть звичайне відвідування сауни і лазні відноситься до спа-процедур, так як після них виводяться шлаки, токсини, поліпшується функціонування нервової та серцево-судинної систем.

Якщо у тебе ломить суглоби, болять все тіло, хочеться підкоригувати фігуру, позбутися від апельсинової кірки, то звернися до фахівців в салонах краси. Вони обов'язково призначать тобі ряд спа-процедур, які допоможуть тобі стати красивіше.

Ми знаємо кілька видів спа-процедур, ось наприклад бальнеотерапія, в ході якої відбувається вплив за допомогою мінеральних вод, грязей з природних джерел. За допомогою таких процедур ти зможеш поліпшити кровообіг. Іншим видом спа-процедур є таласотерапія, в ході якої використовуються водорості, пісок, солі, бруду, морська вода.

Спа-процедури можна робити досить часто, особливо якщо ти часто зазнаєш стресу, страждаєш безсонням, целюлітом .

Якщо у тебе є задишка, проблеми з тиском, вагітність, пухлини, вірусні захворювання, то спа-процедури тобі протипоказані.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!