Елегантність і мода

Фасонів одягу властиво мінятися - змінюється їх довжина, силует, колірна гамма, окремі деталі. Іне завжди новизна вам буде підходити до фігури,-на-віч, так що не женіться за модою. Елегантність до моди відноситься шанобливо , Але без фанатизму, вибираючи з неї тільки такі елементи, які підкреслюють красу, а відкидати те, що її зіпсує.

Елегантність - стриманість, але не скучность!
Так, в певній мерее, елегантність - це стриманість, акуратність, почуття міри, тяга до класичного. Але, ні в якому ніяк не зневіру, блякла і скучность. Якщо ви так думаєте - то це велика помилка, або ж погані поради.
Зверне е увагу як виглядає модель Кармен Делль Орефайс. Вона, в деякому розумінні, є еталоном стилю і елегантності дам зрілого віку. Хіба ви назвете її бляклої і нудною!
У будь-якому віці можна насолоджуватися одягом. Модна, сильна, красива і зручна одяг, до якої додані красиві доповнення, підвищують настрій і надають впевненість в собі. Не потрібно боятися квітів, ні темних, ні світлих, головне, щоб обрана вами колірна гамма гармоніювала з кольором шкіри, волосся, фігурою з аксесуарами, і відповідала місцю.
Чи потрібно ховати під одягом шию, руки і інші частини тіла , Якщо вік на них залишив свої сліди? Природно, все це можна заховати під хусткою і рукавичками - але чи потрібно це робити? І не станете ви таким чином «жінкою в футлярі»? Все це справа смаку, а смак - це справа наживна.
Хочеться вірити, що при бажанні, кожна жінка елегантного віку, зможе правильно створити свій стиль, в якому їй буде комфортно, впевнено, і жіночно.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!