ензимну епіляція - це пергаментне видалення волосся за допомогою ензімосодержащіх речовин і термотерапії. Такий метод зазвичай застосовують в поєднанні з воскової епіляції. Ензимну епіляція - це новий вид епіляції , А використання ензімосодержащіх речовин дозволить за короткий час, і без болю, позбутися небажаних волосків.

Перед процедурою, за одну добу, проводять шкірну пробу. Під час процедури, на шкіру наноситься ензімосодержащее речовина, а потім обертають оброблювану ділянку в спеціальний термобандаж. Завдяки впливу інфрачервоного випромінювання, ензимний препарат доходить до волосяної цибулини, де відбувається її руйнування. Після процедури проводять воскову епіляцію. Тривалість такого сеансу - 40-50 хвилин. Для тог щоб отримати більш стійкий ефект, необхідно застосування від 4 до 7 сеансів. Мінус такого методу - хворобливість під час воскової епіляції.
Під час відновного періоду , Рекомендується захищати оброблену ділянку від попадання вологи. Протягом тижня не можна відвідувати солярії і пляжі, бо це загрожує появою пігментації в області проводиться епіляції . В інтервалах між сеансами не можна проводити інший метод епіляції.
Дана методика застосовується для видалення волосків в області бікіні , Пахв, на руках і ногах. Але, ензимна епіляцію на обличчі не проводять.
Мінус такого методу - застосування хімічних препаратів. У пацієнтів з чутливою шкірою, такий препарат може викликати алергічну реакцію, тому такий метод не всім підходить.
плюс ензимної епіляції - безболісність .

Протипоказання

Присутність сильних запальних процесів, тяжкі серцево-судинні захворювання, кровотеча, онкологія, вагітність.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!