Особливу популярність останнім часом зайняла так звана фітоепіляція , Тобто епіляція смолою. Такий метод був відомий ще задовго до того часу, як придумали інші методи, і в його основі закладено застосування натурального компонента. Природно, що перевага даного методу - це його гіпоалергенних . Епіляція смолою підходить навіть тим, які не переносять ультрафіолетових випромінювань

У складі фітосмоли є мелений горіх, натуральний мед і соснова живиця, де горіх виступає в Як Скарбів властивості.
Саме завдяки волоському горіху можна домогтися зниження темпу росту волосся. В процесі процедури, під впливом фітосмоли відбувається розм'якшення шкіри, суміш здатна проникнути в усі пори і розширити їх. Якраз це властивість дозволяє провести процедуру безболісно.
Крім того, в даній процедурі присутній ще один позитивний нюанс - завдяки натуральному компоненту суміші для епіляції, відбувається своєрідний пілінг. Ороговілий шар шкіри видаляється, і шкіра стає оновленою і ніжною .
Фітоепіляцію рекомендують застосовувати для видалення волосся в делікатних зонах, тобто область бікіні, верхня губа, брови. Після проведення процедури не утворюється роздратування і почервоніння шкіри. Більш того, такий вид епіляції підходить всім, незалежно від пігментації шкіри, засмаги і кольору волосся. Така процедура дуже схожа до процедури епіляції воском, але її перевага полягає в тому, що не утворюються врослі волоски, що призводить до виникнення гнійних запалень, які виліковуються лише з втручанням лікаря.
Чим відрізняється епіляція воском, від епіляції смолою? Віск здатний покривати тільки поверхню шкіри, тоді як смола проникає в її глиб . В результаті, при знятті воскової смужки, пацієнт відчуває хворобливість, а при знятті смужки зі смолою, вони відсутні. При проведенні фітоепіляціі можна відчути тільки якесь пощипування.
якщо дану процедуру проводити в салоні, то і таку хворобливість можна уникнути, бо, як стверджують фахівці застосовують спеціальні знеболюючі засоби для процедури.
Спеціаліст дасть вам всю необхідну консультацію з приводу подальшого догляду за цією зоною, підбере правильний склад смоли для проведення епіляції в подальшому, враховуючи непереносимість будь-якого з компонентів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!