найбільш дієвим і безпечним способом епіляції ось уже з 90-х років ХХ століття вважається лазерна епіляція. Під час лазерної епіляції застосовують низькочастотні видимі світлові промені. Оскільки, цей спосіб видалення небажаного волосся вважається найбільш безпечним, його досить часто рекомендують дерматологи і косметологи . За допомогою цього методу епіляції можна повністю змінити лінію бікіні або зробити інтимну стрижку.

Рекомендації фахівців, які допоможуть уберегтися від неприємних наслідків лазерної епіляції :
 Для проведення процедури лазерної епіляції найкраще щоб волосся було темними, а шкіра - світлою, тому що саме в такому випадку епіляція буде найбільш ефективною і не пошкоджувати шкіру. Варто відзначити, що сучасна лазерна епіляція також можлива при поєднанні темної шкіри з темним волоссям .
 Перш ніж зробити лазерну епіляцію необхідно вибрати косметологічну клініку, в якій працюють висококваліфіковані косметологи, так як ефективність процедури багато в чому залежить від професіоналізму фахівця, який проводить епіляцію.
 Для ефективного проведення процедури необхідно використовувати різні лазери для кожного з типів і кольорів волосся.
 Якщо лазерна епіляція не дала бажаного результату, то, можливо, ви звернулися не до того фахівця або він користувався лазером з низькою потужністю. У деяких випадках причиною невдалої лазерної епіляції зони бікіні можуть стати захворювання шкіри або організму.
 Щоб ефект від лазерної епіляції був більш тривалим процедуру слід повторити кілька разів, тобто пройти курс таких процедур. Тривалість курсу лазерної епіляції залежить від розміру ділянки, на якому необхідно видалити волосся, кольору шкіри і волосся. В середньому курс лазерної епіляції складається з 3-8 процедур.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!