Якщо ви будете вибирати своєму чоловікові в подарунок чоловічу парфумерію, то в першу чергу слід звернути увагу на його вік, тому як аромат йому зобов'язаний відповідати. В іншому випадку, він буде виглядати смішним і незрозумілим. Наприклад, якщо ваш чоловік вже в солідному віці, то не слід для нього вибирати ультрамодні парфуми «унісекс», а звернути увагу на консервативні аромати, іншими словами, парфуми "не хлопчика, але чоловіка."
Точно також не підходити солідні аромати молодому чоловікові у віці 20-28 років. Зупиніть свій вибір на гірких, невибагливих, на більш свіжих ароматах. Для цього вам слід спочатку визначити його головні орієнтири, образ його життя і цілі. Саме тому, чоловічі парфуми ділять на групи різних стилів.

Стиль «Аристократ». Даний стиль часто називають класичним. Такі парфуми досить важко правильно підібрати, і не кожному чоловікові вони прінятно . Класичний парфум не володіє нотою сексуальності, вони позбавлені суєти. Це спокійні аромати, а їх благородний запах відображає хвойну ноту. Парфуми даного стилю підходять шанувальникам класики, чоловікам які вже перейшли 30-и річчя.

Стиль «Спорт». Даний стиль добре підходить енергійним чоловікам, які ведуть активний спосіб життя і захоплюються спортом незалежно від віку. Спортивні аромати надані туалетними водами і одеколонами. Така спортивна лінія не надано духами, тому як ці аромати зазвичай носять ідею прохолоди, свіжості і чистоти. Туалетна вода і одеколони мають легким ароматом, але з різким ноткою. Аромати морської теми, скошеної трави, цитрусових - саме вони створені для енергійних чоловіків, тому що вони здатні підтримувати їх тонус.

Стиль «Денім». Це джинсова парфумерна лінія, яка розроблялася для тих, хто в одязі віддає перевагу демократичність, і комфортні джинси можуть носити на відпочинку, в офісі, і навіть на клубних вечірках. Вони, як і джинси, універсальні, і добре підходять до різних стилів. У них домінують ноти ялівцю, кедра і гвоздики. Парфуми цієї лінії підходять для будь-якого віку, і являють собою прекрасний вибір для застосування, як днем, так і вранці.

Стиль «Техно». Це найскладніші парфуми. Їх ще називають запахами для громадських транспортів, тому як своїм ароматом вони здатні створити своєрідну захисну плівку навколо свого господаря, зменшуючи агресію оточуючих. Родзинкою їх аромату є те, що до аромату мускусу додається кавуновий або огірковий екстракт. Такий аромат добре підходить активним і молодим, цілеспрямованим і невтомним жителям мегаполісів.

Стиль «Богемний». Аромат цього стилю відрізняється поєднанням запахів Сходу: пахощів, спецій і прянощів. Дуже часто для них використовуються ефіри сандалу, амбри і алое, вони мають складний поєднанням різноманітних екстрактів . Такі аромати добре підходять для творчих чоловіків після 40 річного рубежу. Богемна лінія володіє строгими і стриманими ароматами, незважаючи на асоціацію своєї назви.

Стиль «Діловий». Парфуми даної лінії всіляких, їх необхідно підбирати, орієнтуючись на темперамент чоловіка. Головна їх тема - концентрація сил, зібраність духу і витримка. Шанувальникам даної лінії рекомендується застосовувати парфуми з відображенням цитрусової ноти, а молодим і заповзятливим людям - озонової-цитрусової нотою, яка буде доповнена ароматами прянощів і екзотичних рослин. Даний стиль є новинкою останнього десятиліття. Тим, які воліють модний стиль для офісу, але, при цьому є прихильниками класики, добре підходять парфуми з виявленою квіткової і трав'яний ноткою.

Шкіряні аромати. Дані аромати виділяють в окрему групу, тому як вони добре гармонують з будь-яким чоловічим стилем. Їх можна застосовувати незалежно від віку, темпераменту і від ситуації. вони здатні відобразити сутність чоловіки. Якщо чоловік кілька боязкий, то вони тільки підкреслять силу його характеру, додадуть чоловікові упевненість. Ці аромати імітують аромат грошей і шкіри - запах успіху і стабільності.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!