Красиве і молоде обличчя - це не тільки гарна шкіра. Про молодість особи говорить красива лінія підборіддя, високі вилиці, відсутність «заломів» в носо-губної області. На жаль, і час, і сила земного тяжіння сприяють зміні особи - щоки опускаються вниз, м'язи слабшають, проявляється подвійне підборіддя.
Особа почне гірше забезпечуватися кров'ю, що відіб'ється на стані шкіри. Перші ознаки «втомленої» особи, вже починають стає помітними у віці 25 років!

Зрозуміло, що за допомогою якісної косметики, можна довше зберегти свою молодість. але таке вплив одностороннє , Тільки зовні, а причина криється всередині.
Фейсбілдінг - це система вправ м'язів обличчя, які сприяють впливу зсередини. Для таких занять вам не буде потрібно ні спортивного костюма, ні тренажера. Їх можуть робити все, без ісключен6ія - незалежно ні від віку , Ні від фізичної підготовки. При регулярних заняттях, можна отримати чудовий ефект: кров краще буде постачати особа, м'язи підтягнуться, а це значить, що вона почне оновлюватися і відповідно, придбає молодий і свіжий вигляд.
Перший результат ви вже побачите після 2 тижнів занять! Ви готові приступити до таких вправ?
Отже

1. Вправа для чола. Пальці обох рук покладіть на чоло. На бровах повинні лежати безіменні пальці. Зараз, долаючи опір пальців, ви повинні підняти брови, при цьому шкіра голови повинна стягтися вперед.
2. Вправа для очей. Розкрийте широко очі наскільки це тільки можливо. Потім різко розслабтеся.
3. Вправа для щік. Прикладіть пальці до куточків рота, а зараз посміхніться. М'язи щік і рота сильно напружте. Розслабтеся.
4. Вправа від обвисання куточків рота. Затисніть губи між зубами і підтягніть догори куточки рота. У такому положенні трохи затримайтеся і розслабтеся. Така вправа також запобігає утворенню зморшок над верхньою губою.
5. Вправа проти утворення зморшок в куточках очей. Пальці притисніть на зовнішніх куточках очей і напружте нижні повіки. Розслабтеся.
6. Вправа проти подвійного підборіддя. Під підборіддя підкладіть кулаки і відкривайте рот, долаючи опір куркулів. Після цього, великим пальцем упріться в підборіддя і максимально висуньте мову, кінчик якого повинен бути направлений вниз.
7. Вправа для шиї. Відтягніть нижню губу вниз, оголюючи зуби. Якщо таку вправу ви будете виконувати правильно, то зможете побачити на шиї рельєф м'язів.
8. Вправа для зміцнення контура всього особи. Напружте підборіддя і щоки, вперед висуньте нижню щелепу. Сильно напружте м'язи щелепи і шиї. Розслабтеся.

такі вправи намагайтеся проробляти регулярно, як мінімум 5 разів на тиждень. Ще краще, якщо ви їх будете робити кожен день. Кожне з вправ повторюйте 5 разів по 6 секунд, доводячи поступово їх кількість до 20. Такий комплекс краще проводити у вечірній час перед сном, хоча, для краси будь-який час підходить.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!