Фотоепіляція - це більш новий метод видалення волосся будь-якої структури і кольору і на будь-якому типі шкіри. Процедура безболісна і не має контакту зі шкірою. Результат можна побачити на будь-якій ділянці шкіри, єдине обмеження процедури - сиві і світле волосся.

Дану процедуру проводять за допомогою високоенергетичної імпульсної лампи. Основна особливість фотоепіляції це те, що апарат однаково руйнує будь-волосяний корінь на будь-якій глибині, тому як він випускає світлові хвилі широкого діапазону. Завдяки комп'ютерному Епілятори можна вибрати оптимальний режим для виведення небажаних волосся кожного пацієнта, при цьому на інші ділянки шкіри не робить негативний вплив.

при процедурі фотоепіляції волоски знімаються швидше, тому як апарат здатний обробити великі ділянки шкіри. Таку процедуру можуть робити тільки лікарі-дерматологи. Вартість такої процедури залежить від кількості спалахів, які лікар розраховує індивідуально для кожного пацієнта за допомогою комп'ютера, який вбудований в апарат.
Протипоказання в такій процедурі такі ж, як і при лазерної епіляції. Не потрібно також забувати, що хоч епіляція та знищує непотрібні волоски, але вона не може усунути причину, по якій зайві волоски ростуть у жінок. Саме тому, цю проблему необхідно вирішувати комплексно. Це означає, що перш за все треба звернутися до ендокринолога або до гінеколога-ендокринолога.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!